Оранта
Благословення (15 вересня)
Неділя, 14 вересня 2014, 22:24
Один хлопчик, який згодом став ученим, у школі мав славу телепня.
Одного разу школу відвідав поважний гість. Учитель показуючи на того хлопчика сказав:
- Це найдурніший учень у школі.
Перш ніж покинути школу, відвідувач підійшов до дитини і промовив дружнє благословення такого змісту:
Неділя Прощення
Субота, 12 березня 2016, 23:22
І). Коли ви прощатимете людям їхні провини, то й Отець ваш небесний простить вам. 15. А коли ви не будете прощати людям, то й Отець ваш небесний не простить вам провин ваших.
II). 16. Коли ж ви постите, не будьте сумні, як лицеміри: бо вони виснажують своє обличчя, щоб було видно людям, мовляв, вони постять. Істинно кажу вам: Вони вже мають свою нагороду. 17. Ти ж, коли постиш, намасти свою голову й умий своє обличчя, 18. щоб не показати людям, що ти постиш, але Отцеві твоєму, що перебуває в тайні; і Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі.
Свято Благовіщення – День подяки за дар життя! Духовне усиновлення ненародженої дитини
Четвер, 06 квітня 2017, 20:42
Благовіщення Пресвятої Богородиці — християнське свято, що відзначає подію, коли архангел Гавриїл провістив Діві Марії, що вона непорочно зачне від Святого Духа і народить Сина Божого — Ісуса Христа.
7 квітня – Свято Благовіщення , є днем подяки за дар життя. У цей день у катедральних та парафіяльних храмах буде служитись Свята Літургія з наміренням подяки за дар життя кожної людини та проханням про збереження життя ненароджених дітей України.
Читати далі: Свято Благовіщення – День подяки за дар життя! Духовне усиновлення ненародженої дитини
Блаженніший Любомир (Гузар): «Глибока і щира молитва блаженного Папи Івана Павла II пояснює його великий вплив на світ»
Середа, 03 квітня 2013, 08:25

«Блаженний Папа Іван Павло II відчував потребу відвідувати світ. Це не було його особистим способом діяння, а своєрідним релігійним завданням. Такі мандрівки світом були його способом проповідування Ісуса Христа. Підкреслюю, Папа був мужем молитви і людиною віри. Мені здається, коли згадую його людські характеристики, його особисту історію, що цей елемент глибокої та щирої молитовності пояснює його великий вплив на світ», – про це сказав Блаженніший Любомир (Гузар), Архиєпископ-емерит УГКЦ, в інтерв’ю для «Історичної правди з Вахтангом Кіпіані» телеканалу ZIK.
Ім'я Господнє (2 серпня)
Четвер, 01 серпня 2013, 23:34
У храмі уділяли мировання. Віряни, стоячи рядами, чекали своєї черги у головному нефі собору. Єпископ сів і, як часто буває, завів розмову з дітьми. Попросив одну дівчинку підійти до нього ближче.
- Як тебе звати? – спитав єпископ.
Більше статей...
Сторінка 353 з 826