Головна

Послання з нагоди проголошення Святого року Божого милосердя в УГКЦ

П'ятниця, 27 листопада 2015, 00:20

new_zhezl_0Дорогі в Христі! Разом з усією Вселенською Церквою входимо в благодатний час особливого Святого року, який, за волею Святішого Отця Франциска, триватиме від 8 грудня 2015 року до 26 листопада 2016 року. Цей Рік, який називаємо теж Надзвичайним ювілейним роком, Папа присвятив Божому милосердю. Це час особливих Божих благодатей, пов’язаних із паломництвами до визначних катедральних соборів у всій нашій помісній і Вселенській Церкві, час зцілення ран душі й тіла, повернення до Бога, віднайдення Джерела милосердя. Стоячи на порозі цього Ювілейного року, задумаймося над тим, як нам прийняти Боже милосердя, ним жити і про нього свідчити, щоб ми самі, наші ближні та весь наш народ могли якнайбільше скористати з духовних плодів цього благодатного часу.

Add a comment

Читати далі: Послання з нагоди проголошення Святого року Божого милосердя в УГКЦ

 

«Ми є свідками народження нової ідеї українського народу»

Четвер, 12 листопада 2015, 00:13

shevchuk_kobzarІнтерв'ю Предстоятеля Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава, яке він дав 26 жовтня російському виданню «Трибуна» під час свого перебування у Римі.

Як зараз, на ваш погляд, розвивається Українська Греко-Католицька Церква, чи багато людей приходить до церкви, з чим вони приходять, що просять від Бога й взагалі, в цілому, чи відчувається в ці роки в людях дефіцит Бога, дефіцит спілкування з Ісусом Христом?

Add a comment

Читати далі: «Ми є свідками народження нової ідеї українського народу»

 

Папа: «Слід остерігатись поведінки виключення, відкинення та осудження інших людей»

П'ятниця, 06 листопада 2015, 14:58

papa-francescoПоведінкою християнина є включати інших людей до своєї спільноти, а не виключати їх. Бо той, хто виключає інших, вважаючи себе кращим, провокує конфлікти та поділи, за що стане у вічності перед Божим судом.

Ця думка Папи Франциска була провідною у проповіді під час ранкової Святої Меси у ватиканській резиденції «Дім Святої Марти» у четвер, 5 листопада 2015 року.

Add a comment

Читати далі: Папа: «Слід остерігатись поведінки виключення, відкинення та осудження інших людей»

   

Інструкція щодо Причастя немовлят і дітей в УГКЦ

Четвер, 05 листопада 2015, 22:46

img_7155Інструкцію щодо Причастя немовлят і дітей в УГКЦ затвердив Синод Єпископів УГКЦ, що відбувся в м. Івано-Франківську 31 серпня - 6 вересня 2015 року Божого.

Історично-богословський аспект та канонічні підстави

Причастя немовлят і малих дітей

1. Причастя немовлят і дітей у Давній Церкві

Add a comment

Читати далі: Інструкція щодо Причастя немовлят і дітей в УГКЦ

 

Декрет щодо Інструкції причастя немовлят і дітей в УГКЦ

Четвер, 05 листопада 2015, 21:48

image41061024CRW_3571Немовлят і дітей в УГКЦ мають причащати згідно інструкції, яку затвердив Синод Єпископів УГКЦ, що відбувся в м. Івано-Франківську 31 серпня - 6 вересня 2015 року Божого [рішення 30]

Вих. ВА 15/522

ДЕКРЕТ

На славу Святої, Єдиносущної, Животворящої і Нероздільної Тройці, Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь

Add a comment

Читати далі: Декрет щодо Інструкції причастя немовлят і дітей в УГКЦ

   

Сторінка 9 з 81

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/