Головна

Політика Папи — робити добро іншим, перемогти ненависть, підтримати прагнення та мрії

Четвер, 16 червня 2016, 23:08

3478У день прибуття в Україну Державного секретаря Ватикану кардинала П’єтро Пароліна на основні питання, що нині цікавлять усіх, відповідає Апостольський нунцій в Україні архиєпископ Клаудіо Гуджеротті.

— Ваше Високопреосвященство, сьогодні увечері прибуде з офіційним візитом в Україну Державний Секретар Його Святості Папи Франциска, кардинал П’єтро Паролін. Ви повернулися вчора вночі з Рима, після короткої подорожі. Якою була мета цієї подорожі та що Ви можете сказати про клімат Ви у Ватикані напередодні цього візиту?

— Я повернувся цієї ночі з зустрічі, організованої Конгрегацією у справах Східних Церков, що відкривалася ранковою сесією, присвяченою Україні. Були присутні представники близько 50 міжнародних організацій із гуманітарної підтримки. Ми довго дискутували, як допомогти цій землі, окрім та поза ініціативою Святішого Отця.

Add a comment

Читати далі: Політика Папи — робити добро іншим, перемогти ненависть, підтримати прагнення та мрії

 

Як врятувати сім’ю? Експерти проаналізували текст Апостольського повчання «Amoris laetitia» («Радість любові»)

Понеділок, 13 червня 2016, 23:08

dsc_3549-1024x683Питання сім’ї дедалі частіше стає найбільш дискусійним й нагальним в суспільстві. Очільники християнських Церков та релігійних організації б’ють на сполох, наголошуючи, що родину потрібно рятувати. Адже змінилися в світі погляди на подружнє життя та виховання дітей.

Як відомо, саме питанню сім’ї був присвячений Звичайний Папський Синод у 2015-му році. Нещодавно Святіший Отець Франциск представив усій Вселенській Церкві нове Апостольське повчання «Amoris laetitia» («Радість любові»). У всіх Церквах світу дискутують про цей документ. Існує багато запитань, як до самого тексту, так і про те, яким відтепер повинно бути душпастирство родини.

Add a comment

Читати далі: Як врятувати сім’ю? Експерти проаналізували текст Апостольського повчання «Amoris laetitia» («Радість любові»)

 

Празник Вознесіння ГНІХ

Середа, 08 червня 2016, 21:45

AscensionПершу книгу я написав, о Теофіле, про все, що Ісус робив та що навчав від початку 2. аж до дня, коли вознісся, давши Святим Духом накази апостолам, яких собі вибрав. 3. Він показував їм себе також у численних доказах живим після своєї муки, з'являючись сорок день їм і розповідаючи про Боже Царство. 4. Тоді ж саме, як споживав хліб-сіль із ними, він наказав їм Єрусалиму не кидати, але чекати обітниці Отця, що її ви від мене чули; 5. бо Йоан христив водою, ви ж будете хрищені по кількох цих днях Святим Духом. 6. Отож, зійшовшися, вони питали його: «Господи, чи цього часу знову відбудуєш Ізраїлеві царство?» 7. Він відповів їм: «Не ваша справа знати час і пору, що їх Отець призначив у своїй владі. 8. Та ви приймете силу Святого Духа, що на вас зійде, і будете моїми свідками в Єрусалимі, у всій Юдеї та Самарії й аж до краю землі.»

Add a comment

Читати далі: Празник Вознесіння ГНІХ

   

Без цього неможливо бути священиком: Папа повчав, як сповідати

П'ятниця, 03 червня 2016, 21:54

Peter-CallesenБуття милосердним — це не тільки один зі способів існування, але єдиний спосіб. Немає іншої можливості буття священиком, — сказав Папа Франциск учора, 2 червня 2016 р., в римській базиліці св. Павла за Мурами.

Це була вже третя його медитація протягом реколекцій для священиків, влаштованих у рамках Ювілею Священиків під час цього Року Милосердя.

Add a comment

Читати далі: Без цього неможливо бути священиком: Папа повчав, як сповідати

 

Світовий День Молоді

Четвер, 02 червня 2016, 22:47

Logotyp1Дорогий паломнику! Київська Архиєпархія організовує групи для поїздки на цю подію. Надсилаю інформацію про те, що необхідно для того, щоб приєднатися до групи.  Надсилаю інформацію про те, що необхідно для того, щоб поїхати разом у групі від Київської Архиєпархії.

Кожному учаснику потрібно зареєструватись разом із групою до участі. Реєстрація є першим необхідним кроком для отримання візи на в’їзд до зони Шенген на спеціально приготованих умовах для учасників СДМ. Лише після цього, організаційний комітет надсилає документ (Підтвердження участі у Світових Днях Молоді), яке є підставою для отримання візи.  Add a comment

Читати далі: Світовий День Молоді

   

Сторінка 5 з 81

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/