Головна

Мільйони українців вірять у свою Богом дану гідність

Неділя, 15 грудня 2013, 01:53

Місто в місті. За три тижні Майдан у Києві перетворився на живий урбаністичний організм, чисельність населення якого співмірна з райцентром. На забарикадованій території справно охороняють, годують, прибирають, навчають, розважають і рятують душі. У час спокою — служать Літургії, сповідають, підтримують тих, хто занепадає духом.

Add a comment

Читати далі: Мільйони українців вірять у свою Богом дану гідність

 

Введення у Храм Пресвятої Богородиці

Середа, 04 грудня 2013, 16:16

У спасительні дні, що передують святу Різдва Господа нашого Ісуса Христа, хочеться більш щиро вознести молитви до Преблагословенної, Котра є Джерелом нашої радості і спасіння, Котра послужила великій Тайні Боговтілення.

В акафісному піснеспіві Церква символічно називає Богоматір Зорею, яка провістила Сонце, тобто нашого Спасителя, Променем розумного Сонця, Світилом незаходимого Світла, оскільки Божа Матір просвіщає нас світлом Свого Сина, просвіщає усіма шляхами і засобами. Згадаємо про один з них — святий храм.

Add a comment

Читати далі: Введення у Храм Пресвятої Богородиці

 

Про екуменізм «знизу», «ефект» Папи Франциска в Україні

Середа, 27 листопада 2013, 19:53

Перебуваючи в Римі з офіційним візитом до Ватикану, Глава УГКЦ дав інтерв’ю італійському інтернет-виданню «Vatican Insider», провідному інформаційному джерелу про життя Католицької Церкви в усьому світі. У розмові з відомим ватиканістом Андреа Торніеллі Глава УГКЦ розповів про екуменічний діалог, вплив Папи Франциска на християн в Україні та вшанування 80-ї річниці Голодомору 1932?1933 рр.

Який вплив понтифікату Папи Франциска у вашій країні?

Add a comment

Читати далі: Про екуменізм «знизу», «ефект» Папи Франциска в Україні

   

«Архангел Михаїл – воєвода, який воює на стороні Бога…»

П'ятниця, 22 листопада 2013, 00:56

Відзначаючи свято Собору святого архистратига Михаїла і всіх безплотних сил (21 листопада), Церква підкреслює особливе значення ангелів у житті людей. Тому цього разу у «Відкритій розмові» з о. Василем Рудейком, доктором богослов'я, заступником голови Патріаршої літургійної комісії УГКЦ, священиком храму Священномученика Климентія Шептицького у Львові, говоритимемо про ангелів та архистратига Михаїла.

Add a comment

Читати далі: «Архангел Михаїл – воєвода, який воює на стороні Бога…»

 

Християнство - радість любові

Неділя, 17 листопада 2013, 09:54

Недільний чи святковий день. Велика кількість людей спішать до храму, церкви наповнені. Після спільної молитви повертаємось до щоденних занять, звичного способу життя.  Питання в тому, чи ми справді ідемо за Христом? Християнство, яке ми собі уявляємо є нашим, власним, показним і побудоване на великих компромісах. Часто для сучасної людини бути християнином, це час від час відвідати церкву, підійти до сповіді один, або кілька раз у рік, можливо, зробити певну пожертву.

Add a comment

Читати далі: Християнство - радість любові

   

Сторінка 66 з 78

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/