Головна

Сила заповітного слова…

Субота, 02 червня 2012, 21:18

Заповіт. Заповітне слово… Воно має особливу енергетичну силу, силу промовляння вустами роду, до якого ти належиш. Заповітне слово неможливо прирівняти до жодного іншого, оскільки воно містить в собі не лише інформаційну, комунікативну складову, але й виступає могутнім засобом духовного єднання людини зі своїми предками  та нащадками. У заповіті сконцентровано дороговказ  заповідача на майбутнє, окреслено шляхи та життєві орієнтири для інших людей.

Add a comment

Читати далі: Сила заповітного слова…

 

Христове воскресіння

П'ятниця, 06 квітня 2012, 12:55

ДОРОГІ У ХРИСТІ!

Із цілого серця, сповненого радості й вдячності нашому Спасителеві,  звіщаю Вам:

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Цей відомий усім і кожному виголос, який ми чуємо кожного року навесні, стверджує, що знову вже вкотре повторилася подія двотисячолітньої давності: Христос воскрес із мертвих, подолавши смерть! Що це означає для нас? Адже саме для того Христос прийшов у світ, був розп’ятий і помер на хресті, щоб потім, воскреснувши, відкрити і нам шлях до Неба. В усьому подібні до Христа, ми подібні до Нього і у воскресінні. І не лише в майбутньому вічному житті, але й у житті теперішньому. Як же пережити це особисте воскресіння?

Add a comment

Читати далі: Христове воскресіння

 

Гріх відсутності любові до істини, або Ліпше солодка брехня, аніж гірка правда

Понеділок, 19 березня 2012, 03:34

З малечку наша первородним гріхом зранена природа нас привчає уникати болю, страждання, терпіння, терпцю, одним словом, неприємних ситуацій. Людина створена Богом з любові та для любові, для щастя і насолоди, але гріх вніс в історію людського року викривлення усього цього. Усе сталося затьмарене похіттю та егоїзмом. Людина перетворилася на єство, здатне своїми діями зіпсувати практично усе. Поняття любові часто зведено до поняття сексуальної хтивості, поняття щастя до посідання багатства, поняття насолоди ототожнене з пізньоримськими оргіями.

Add a comment

Читати далі: Гріх відсутності любові до істини, або Ліпше солодка брехня, аніж гірка правда

   

З нагоди Дня особливої пастирської уваги УГКЦ до в’язничного служіння в Неділю про Блудного Сина церква молиться за в’язнів.

Неділя, 12 лютого 2012, 02:09

Бог шукає кожну людину незалежно від обставин, в яких вона опинилася. Божа справедливість засуджує зло, але людину не відкидає. Милосердний Отець завжди чекає на повернення Блудного Сина. Тому в’язниця потребує вісників Його милосердя. Бог воплотився, щоб Світло сягнуло навіть найтемніших закутків людського буття.

Кожне суспільство доручає законній державній владі реагувати на злочинність за допомогою правоохоронних служб та системи правосуддя. З огляду кримінальні переступи ми, ради відносного комфорту та безпеки, приймаємо необхідність існування покарання ув'язненням.

Add a comment

Читати далі: З нагоди Дня особливої пастирської уваги УГКЦ до в’язничного служіння в Неділю про Блудного Сина церква молиться за в’язнів.

 

Вони назавше залишаться юними

Понеділок, 30 січня 2012, 00:23

Юність – роки становлення особистості, юність – роки безтурботного переходу від дитинства до зрілості. Саме так сьогодні ми сприймаємо ЮНІСТЬ.

Як сприймали свою юність студенти, які дрібкою солі стали на захист своєї держави проти безжалісної навали? Тоді вони не знали і не прагнули через століття стати героями. Тоді, вони добре усвідомлювали, що йдуть на вірну смерть. Та їхня любов до брата свого, до народу свого, до держави своєї була вище над усе, вища за смерть – «НАЙБІЛЬША ЛЮБОВ – ЖИТТЯ ПОКЛАСТИ ЗА ДРУЗІВ».
Через століття для кожного українця 33 юнака – ГЕРОЇ.

Add a comment

Читати далі: Вони назавше залишаться юними

   

Сторінка 64 з 69

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/