Головна

«Територію Майдану потрібно поширювати далі…»

Понеділок, 24 лютого 2014, 02:22

Великий суд відбувався останніми місяцями на нашій землі. Під час нього спадали маски та виявлялися приховані вчинки, як достойні і величні, так і ниці та нелюдські. Господь у своєму великому милосерді скоротив дні нашого випробування і вже те, що було вчора, поволі відходить в історію. Проте через ці події історія України змінилася назавжди.

Add a comment

Читати далі: «Територію Майдану потрібно поширювати далі…»

 

Молодь і майбутнє України

Субота, 22 лютого 2014, 18:22

Переживаємо трагічні і водночас великі дні.

Ці дні великі, бо в них ми пізнали нашу державу, нашу владу та власний народ.

Ці дні великі, бо сповнені трагізмом, позначені терпінням, ба навіть смертю молодих невинних людей.

Ці дні великі, бо саме в них народжується наше майбутнє.

Add a comment

Читати далі: Молодь і майбутнє України

 

НУНЦІЙ ҐАЛЛІКСОН: БУДЬТЕ ВІДВАЖНІ!

П'ятниця, 21 лютого 2014, 22:56

У своєму блозі Апостольський Нунцій в Україні Томас Едвард Ґалліксон продовжує публікувати думки про ситуацію в Україні. Цього разу він торкнувся історії заснування Києва, щоб роздумувати над його майбутнім. У псалмі 54(55) Нунцій знаходить ключ до розв’язання теперішньої нелегкої ситуації.

Всі величні міста мають свою легенду заснування. Рим має Ромула та Рема. Київ має свого однойменця, який оселився тут, прибувши по Дніпру, з двома братами та сестрою.

Add a comment

Читати далі: НУНЦІЙ ҐАЛЛІКСОН: БУДЬТЕ ВІДВАЖНІ!

   

Заява ВРЦіРО з приводу ескалації насильства у Києві

Середа, 19 лютого 2014, 20:31

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій рішуче засуджує насильство, кровопролиття та вбивства, що мали місце у Києві 18 лютого 2014 року та тривають досі.

Ми знову і знову закликаємо, просимо й благаємо сторони протистояння припинити силові дії, а представників влади й опозиції продовжити переговори. До завершення переговорів ми закликаємо владу і опозицію негайно зупинити силові дії з обох боків.

Add a comment

Читати далі: Заява ВРЦіРО з приводу ескалації насильства у Києві

 

Розпорядження Отця і Глави УГКЦ щодо позиції і поведінки духовенства в теперішній суспільно-політичній ситуації в Україні

Середа, 19 лютого 2014, 17:45

Дорогі брати у священичому служінні! У зв’язку із драматичною ситуацією в нашій країні хочу нагадати всім вам фундаментальні норми священичого служіння:

1.    Церква – спільнота дітей Божих, об’єднаних вірою в Триєдиного Бога, а священик є служителем цієї спільноти, образом Христа - Доброго Пастиря, діяльно присутнім серед свого народу.

Add a comment

Читати далі: Розпорядження Отця і Глави УГКЦ щодо позиції і поведінки духовенства в теперішній суспільно-політичній ситуації в Україні

   

Сторінка 64 з 79

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/