Головна

Спільнота

Блаженніший Любомир Гузар: Наша влада – люди духовно поранені…

Понеділок, 09 травня 2016, 13:12

guzar-5-650x433Розмова із предстоятелем Української греко-католицької церкви (2005-2011),  Верховним архієпископом-емеритом Любомиром.

— Блаженніший, моє перше питання до Вас – чому, на Вашу думку, Революція Достоїнства, яка вселила надії в серця українців, знову закінчилася поразкою.

— Є така приповідка. Довіряй Богові так, якби все залежало від Бога, а працюй так, якби все залежало від тебе… Ця приповідка вчить нас певної життєвої правди.

Add a comment

Читати далі: Блаженніший Любомир Гузар: Наша влада – люди духовно поранені…

 

«Не приміряйте ролі Бога!»

П'ятниця, 06 травня 2016, 17:44

7768786Три з половиною роки тому я перерила весь інтернет у пошуках такої історії. І нічого не знайшла. Тому, якщо вже моя історія стала першою такою, то я повинна її розповісти — можливо, вона комусь допоможе.

Тим більш, що є причина.

Отже. На початку 2011?го я дізналася, що в мене буде дитина, і була неймовірно щаслива. Нове життя, що зародилося в мені, я відчувала, здається, з перших днів, одразу ж полюбила його й рахувала дні до зустрічі з ним. Це був не плід, як пишуть лікарі, не зародок, а Людина — моя дитина. Я не вірила своєму щастю, щодня розмовляла з нею, голубила подумки.

Add a comment

Читати далі: «Не приміряйте ролі Бога!»

 

УГКЦ і ціна на газ

Четвер, 05 травня 2016, 21:57

168430Досить сильний резонанс у суспільстві викликала заява проводу УГКЦ про ціну на газ. Особисто мав розмови з кількома відомими економістами щодо позиції УГКЦ в питанні сплаті за газ, і всі схвально підтримали дану ініціативу.

У найбільш кризовий час Церква підняла питання не просто про газ і його ціну, а про  соціальну справедливість.

Add a comment

Читати далі: УГКЦ і ціна на газ

   

Носії Божої Любові. Відгук волонтерів про служіння у військових шпиталях

Четвер, 21 квітня 2016, 22:40

1216986«Немає більше високого шляху, ніж шлях милосердя, і пройти цим шляхом може лише смиренний і лагідний». Августин Аврелій

Наше служіння пораненим розпочалось у вересні 2014 року запрошенням сестри Василії. Це було не просто. У час після «Іловайського котла» були дуже покалічені тіла і душі, хлопці молоденькі від 18 років без рук, без ніг… Картина одна з найнеприємніших.

Add a comment

Читати далі: Носії Божої Любові. Відгук волонтерів про служіння у військових шпиталях

 

Тридцяті роковини Чорнобильської катастрофи у фокусі Церкви та суспільства

Вівторок, 19 квітня 2016, 21:59

ArticleImages_63120_160418_1Найстрашнішою була тиша. Мовчання, яке оточило трагедію Чорнобиля невідомою загрозою для кожного. Озираючись на події тридцятирічної давності, ми згадуємо про помилки, технології, науку. Натомість за катастрофою стоять людські постаті, які часто ціною свого життя намагались зупинити трагедію та зберегти живих. Представники різних Церков та самі ліквідатори зібрались разом в Інституті Томи Аквінського у Києві, 14 квітня, аби у рамках Міжнародної екуменічної конференції «Екологічний та антропологічний вимір Чорнобильської аварії» обговорити особливу роль духовності для попередження можливих помилок та допомоги героям минулого.

Add a comment

Читати далі: Тридцяті роковини Чорнобильської катастрофи у фокусі Церкви та суспільства

   

Сторінка 10 з 74

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/