Головна

Спільнота

Лист Блаженнішого Любомира до Президента України Віктора Януковича щодо ліквідації Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі

Четвер, 16 грудня 2010, 23:16

Київ,
Вих. Р-10/726
14 грудня 2010 року Божого

Високодостойному Пану
Вікторові Януковичу,
Президентові України

Високодостойний Пане Президенте!

Ознайомившись з Вашим Указом № 1085/2010 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади», бажаю звернутися до Вас стосовно норми 7.7 цього Указу: «Вирішити в установленому порядку питання щодо ліквідації Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі», – та висловити свої зауваження і пропозиції.

Add a comment

Читати далі: Лист Блаженнішого Любомира до Президента України Віктора Януковича щодо ліквідації Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі

 

Воскресають там, де є могили

Середа, 15 грудня 2010, 00:20

Парламентські слухання на тему «Українці у світі» викликали суперечливі враження та емоції. З одного боку, начебто заслуговує на похвалу ініціатива народного депутата Петра Ющенка, який привернув увагу суспільства до численних канцлерів, патріархів, міністрів, кардиналів, царів і королів, інших визначних особистостей, що стали людським капіталом, інтелектуальним і соціальним ресурсом для інших країн і народів. А з другого, не важко побачити, що у цій галереї чимало тих, для кого Україна була «окраїною», або ж своєрідною екзотикою, місцем для різних сумнівних експериментів, а то й кісткою у горлі.

Add a comment

Читати далі: Воскресають там, де є могили

 

«Не втрачайте надії на таїнство Примирення»: о. д-р Ігор Бойко про аборт та духовне зцілення після вчинення цього гріха

Середа, 01 грудня 2010, 23:48

Не боятися народити ще одну дитину, повірити, що Бог простив, та примиритися з ненародженою дитиною. На таких моментах духовного зцілення від гріха аборту  наголосив член-кореспондент Папської академії "Pro Vita", декан філософсько-богословського факультету Українського католицького університету, керівник сертифікованої програми з біоетики «На службі охорони життя» о.д-р Ігор Бойко під час третього вебінару УГКЦ з біоетики на тему «Аборт, його історичні, юридичні та моральні аспекти. Духовне зцілення від гріха аборту».

Add a comment

Читати далі: «Не втрачайте надії на таїнство Примирення»: о. д-р Ігор Бойко про аборт та духовне зцілення після вчинення цього гріха

   

Християнський вимір Бабиного Яру

Субота, 13 листопада 2010, 18:50

Історія Бабиного Яру в минулому сторіччі, зокрема в часи Другої світової війни страшна і повчальна. Десятки тисяч жертв – це реальна ціна за людську безвідповідальність і маніакальне бажання панувати над світом. Водночас – це повчальний урок для нинішнього покоління, яке має знати усю правду про одну з найбільших трагедій людства.

Не зважаючи на те, що в історичній літературі та публіцистиці здебільшого висвітлюється єврейський аспект теми, вже сьогодні можна стверджувати про український, в тому числі християнський вимір Бабиного Яру.

Add a comment

Читати далі: Християнський вимір Бабиного Яру

 

Короткий виклад історичних дат, на які припадають найжорстокіші заборони рідної для українців мови

Середа, 10 листопада 2010, 08:53

1622 — наказ царя Михайла з подання московського патріарха Філарета спалити в державі всі примірники надрукованого в Україні “Учительного Євангелія”К. Ставровецького.

1696 — ухвала польського сейму про запровадження польської ови в судах і установах Правобережної України.

Add a comment

Читати далі: Короткий виклад історичних дат, на які припадають найжорстокіші заборони рідної для українців мови

   

Сторінка 73 з 82

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/