Головна

Історичні постаті у християнстві

НОВИЙ РОМАН ПРО АВЕЛЯ ТА КАЇНА

Середа, 27 січня 2010, 14:12

«Керівництво  до дії одержала  у Святому Письмі, у «Біблії», де часто наголошується на важких часах , які називаються  «останніми днями» перед Господнім Судом: «Знай же  ти це, що останніми днями настануть тяжкі часи. Будуть бо люди тоді самолюбні, грошолюбні, зарозумілі, горді, богозневажники, батькам неслухняні, невдячні… жорстокі, ненависники добра. Люди лихі та дурисвіти матимуть успіх у злому, зводячи  й зведені бувши». 2-е послання святого апостола Павла до Тимофія. 3. 1-3. 13. «Біблія». (З духовного інтерв’ю  «На полі бою добра і зла» Катерини Пасічної   з журналісткою Іриною Лобовик. Газета «Я.Ти.Ми», 11 вересня 1997 р.)  Новий роман   "Йди, Каїне, в державу  Нод" створено на Оболоні.

Add a comment

Читати далі: НОВИЙ РОМАН ПРО АВЕЛЯ ТА КАЇНА

 

Св. Василія Великого, архієп. Кесарії Кападокійської

Середа, 13 січня 2010, 10:21

14 січня 2009 року

Обрізання Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.
Св. Василія Великого, архієп. Кесарії Кападокійської.

Коротка історія празнику Обрізання ГНІХ

Найближчою важливою подією із життя Ісуса Христа, що наступає після празника Христового Різдва, є Господнє Обрізання і надання імени. Святе Євангеліє про це так говорить: "Як сповнились вісім днів, коли мали обрізати хлоп'ятко, назвали Його Ісус - ім'я, що надав був ангел, перше, ніж Він почався у лоні" (Лк. 2, 21). Ісус Христос, як Бог і Законодавець, не був зобов'язаний виконувати релігійні приписи ізраїльського народу, та все таки Він їм добровільно підкорився і їх зберігав. З тієї причини Він восьмого дня після народження піддався обряду обрізання. Цю подію святкуємо першого січня.

Add a comment

Читати далі: Св. Василія Великого, архієп. Кесарії Кападокійської

 

Обрані вірити

Понеділок, 23 листопада 2009, 10:27

Першому українськму мученику за віру Христову, Аскольду - князю київському і всієї Руси України присвячується

Достеменно відомо, що після Зіслання Святого Духа учні Ісуса Христа, святі апостоли пішли світом ширити правдиве слово Божої науки. Волею Всевишнього на українську землю прибув старший брат апостола Петра - Андрій Первозванний. Саме від нього давні українці отримали Боже благословення бути вибраними в числі перших народів землі, осяяних ласкою Творця пізнати Світло Істини. Щоб правдиво вірити і правильно славити життя і діяння Сина Божого.

Add a comment

Читати далі: Обрані вірити

   

Собор св. Архистратига Михаїла

Четвер, 19 листопада 2009, 18:50

  Коротка історія

Наш церковний рік це наче прегарна мозаїка, яку творять празники Господні, Богородичні та непроглядне число Мучеників і Святих. Осередок цієї величної мозаїки це Господь Наш Ісус Христос, як Бог і як Чоловік. На землі день і ніч славить Його Церква-Паломниця, а в небі вічну славу співає Йому Церква прославлена: превеликий хор Ангелів і Святих. Св. Ангели це відвічний Божий хор слави, це Божа сторож і Божі слуги. Ангели сповняють також велику ролю у відкупленні людського роду.

Add a comment

Читати далі: Собор св. Архистратига Михаїла

 

НА ПРЕСТОЛІ ЦАРЯ АПОСТОЛІВ

Середа, 04 листопада 2009, 20:44

«Подбай про твоє спасіння і тих, що йдуть твоїми слідами,

бо вони легко підуть цим шляхом, який покажеш їм твоїм прикладом»

Урбан папа VIII,

3-е листопада 1643 року 

Переповівши коротко  життя і смерті блаженного Йосафата Кунцевича, та все те, що було вчинено для його прослави, почавши від 1628-го до 1642-го року, папа Урбан VIII, за  понтифікату якого сталася вітебська трагедія, пише у своїм бреве наступне: «Тому ми, бажаючи піти на стрічу побожним бажанням короля Владислава, кардиналів, митрополитів, архієпископів, єпископів, воєводів, князів, клиру, ченців і народу, всіх вищезгаданих, скільки можемо в Господі, ласкаво прихиляємось до їх прохань і за порадою кардиналів, які пильнують священних обрядів, вирішуємо, щоб слуга Божий Йосафат на майбутнє називався блаженним, і щоб усі ченці згаданого Чина Св. Василія, де вони не проживали б, а також і в усіх церквах єпархій і провінцій полоцької і всієї митрополії руської, щоб кожний священик, єпархіальний чи чернечий в дні 12-го листопада міг служити церковне правило і Службу Божу з причини одного мученика-єпископа та святкувати  його за приписами римського часослова і служебника, а також грецького або руського, апробованого Апостольським Престолом...». Це письмо Урбана VIII зберегло свою важність аж до 1867 року, до часів папи Пія IX, коли він - також і на основі цього декрету та  документації  проголосив бл. Йосафата святим католицької Церкви, поширюючи його культ на цілий світ і на всю Церкву Христову... Add a comment

Читати далі: НА ПРЕСТОЛІ ЦАРЯ АПОСТОЛІВ

   

Сторінка 38 з 43

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/