Головна

Милосердя

Літній відпочинок з Божої ласки

Середа, 21 липня 2010, 22:32

До уваги громади.

Подаємо звіт використаних коштів на катехитичний відпочинок дітей у літній час.

Вже багато років для дітей недільної катехитичної школи є великою привілею, а саме відпочити у літній період, продовжити свої навчання і пізнання рідного краю за рахунок зібраних пожертв протягом року.

Нашими жертводавцями є самі літи, які складають свою десятину зі своїх кишенькових витрат, подають милостиню-допомогу дітям сиротам у проекті шкільний портфелик, збирають пожертву на різдвяну свічку і пасхальний для сироти. Також у нас є дві скриньки пожертв Богородиці і св.. Миколая. Всі ці зібрані кошти збираються і потім використовуються на проведення дітьми канікул у Карпатах і на морі.

Add a comment

Читати далі: Літній відпочинок з Божої ласки

 

Шкільний портфелик у Потіївці

Понеділок, 07 вересня 2009, 23:09

Парафіяни церкви св. Миколая, що на Аскольдовій Могилі разом з парафіяльними дітьми відвідали школу інтернат для неповносправних дітей, у селі Потіївка, Житомирської області. Діти парафіяльної служби милосердя разом з Орестою Цимбрівської приготували сиротам подарунки - портфелики, зошити, олівці, щоденники, ручки, лінійки, альбоми, фломастери та фарби для малювання. До цієї благодійної поїздки приєднався і Віктор Морозов, він влаштував для сиріт святковий концерт.

Add a comment

Читати далі: Шкільний портфелик у Потіївці

 

Італія проти застосування аборту як засобу демографічного контролю

Субота, 18 липня 2009, 21:40

Останніми днями італійський парламент виступив із пропозицією, щоб державна влада Італії офіційно звернулась до Організації Об'єднаний Націй, пропонуючи заборонити практику аборту як засобу контролю над народжуваністю і щоб забезпечити кожній жінці право не бути примушеною чи зобов'язаною робити аборт. Цю ініціативу членів італійського парламенту прокоментував кардинал Ренато Мартіно, Президент Папської Ради "Справедливість та Мир", наголошуючи на тому, що цей жест є великим кроком вперед у поширенні і забезпеченні основних людських прав.

Add a comment

Читати далі: Італія проти застосування аборту як засобу демографічного контролю

   

Подяка

Вівторок, 12 травня 2009, 15:01

Христос воскрес!

Отче Ігорю, дуже дякую Вам особисто і всім парафіянам нашої церкви за те, що допомогли моїй однокласниці Люді і її донечці Олі. Мені трохи важко писати і говорити про них, сльози навертаються на очі, бо дуже шкода їх.

Нелегка доля випала моїй однокласниці Люді. Я багато чого не знаю, бо не люблю розпитувати, як то кажуть, лізти у душу, але знаю, що їй дуже важко, проте вона молодець. Коли її спіткала така біда з дитиною, вона не опустила руки і не залишила все як є. Вона боролася, і з усіх сил старається для своєї дитини. Такій людині хочеться допомогти. Я знаю, що в житті їй рідко траплялася така допомога, а може і ніколи.

Add a comment

Читати далі: Подяка

 

«ДІТИ МИЛОСЕРДЯ»

Неділя, 03 травня 2009, 20:50

Вже котрий рік при церкві Святого Миколая на Аскольдовій Могилі діє новий проект, назву якому придумали самі учасники: «Діти милосердя». Стараннями настоятеля церкви отця Ігоря Онишкевича та його помічників створено спільноту дітей, які мають певні потреби в спілкуванні і опіці. Їх гуртують християнські цінності, спільна праця та відпочинок.

Add a comment

Читати далі: «ДІТИ МИЛОСЕРДЯ»

   

Сторінка 13 з 15

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/