Головна

Милосердя

«Різдво приносить в їхні душі також радість», - о. Роман Сиротич, директор БФ «Картіас Київ»

Понеділок, 04 лютого 2013, 13:11

Нещодавно у БФ «Карітас Київ» відбулося Різдвяне свято, в якому взяли участь підопічні діти. Як і завжди, була інтерактивна коротка бесіда про смисл свята, дівчата заспівали народних пісень зимового циклу, колядували. Для найменших дітей був постелений килим, облаштований іграшковий майданчик, батьки мали змогу поспілкуватись. Оце останнє дуже важливе, з огляду на старання Карітасу створити спільноту взаємодопомоги з числа відвідувачів Соціального центру.

Add a comment

Читати далі: «Різдво приносить в їхні душі також радість», - о. Роман Сиротич, директор БФ «Картіас Київ»

 

Значки на стіні

Понеділок, 28 січня 2013, 15:24

Марійка була дуже доброю дівчинкою. Тиха, спокійна, послушна. В школі вчилася пильно та завжди приносила гарні оцінки. Мама дуже тішилася нею та казала, було, до батька: "Коби це Господь допоміг нам послати нашу Марійку до шкіл! Так гарно вчиться, то й вийшла б між люди!" І набожною була Марійка, завжди до церкви ходила та молилася з книжечки. А вже влітку, як позацвітали квіти в полі та городі, то кожної днини бігала під хрестик на стрілецьку могилу. Виплітала гарні віночки, укладала китиці, й могилка ставала наче живою. Ще й брала з собою маленького братчика, Андрійка, здіймала з нього шапчину та проводила Богородичку.

Add a comment

Читати далі: Значки на стіні

 

БФ «Карітас Київ» у навечір’я свята Богоявління організував Святу Вечерю для 80 потребуючих дітей

Вівторок, 22 січня 2013, 04:08

«18 січня 2013 року черговий раз БФ «Карітас Київ» організував Святу Вечерю для потребуючих дітей, серед яких діти та молодь, які проживають на вулиці, діти із кризових та малозабезпечених сімей, діти інваліди, діти позбавлені батьківського піклування та діти із багатодітних родин. Цьогоріч були присутніми на вечері понад 80 осіб, а це значно більше ніж минулого», - повідомляє директор БФ «Карітас Київ» о. Роман Сиротич.

Add a comment

Читати далі: БФ «Карітас Київ» у навечір’я свята Богоявління організував Святу Вечерю для 80 потребуючих дітей

   

Будь милосердним

П'ятниця, 28 грудня 2012, 00:55

Цьогорічний фестиваль «Авскольдів Глас» подарував нашій парафії поки що заочне знайомство з Бориславською школою-інтернатом для дітей з наслідками поліомієліту та ДЦП (КЗ ЛОР Бориславська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.). Сподіваємось, що на наступному фестивалі вже зможемо почути і побачити їх гурт «Ковчег» в рядах учасників. А допоки під час фестивалю було розпочато збірку на потреби школи, зокрема на спеціальні учнівські антисколіозні столи та стільці. Скарбничка ще не набрала достатньої суми, тож заохочуються пожертви. До уваги читачів сайту лист п. Наталі Тищенко, директора:

Add a comment

Читати далі: Будь милосердним

 

З радістю у доросле життя

Середа, 26 грудня 2012, 03:12

Благодійний проект "З радістю у доросле життя" уже втретє функціонує у семи областях України (Київська, Дніпропетровська, Закарпатська, Волинська, Тернопільська, Чернівецька, Львівська). Цьогоріч стартував передусім у Рівненській та Львівській областях. Уся техніка, підготовка програми профінансована товариствами волонтерів та парафіяльними центрами. Просимо Вас взяти участь у цій діяльності, і для подальшої роботи й розвитку ваших дітей частково долучитись до фінансування. На кінець місяця ми провели семінари в шести наступних інтернатах згідно договорів про співпрацю Львівського та Рівненського управління освіти та науки.

Add a comment

Читати далі: З радістю у доросле життя

   

Сторінка 11 з 15

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/