Головна

Милосердя

За минулий рік на благодійність в Україні витратили понад півмільярда гривень

Четвер, 22 серпня 2013, 16:25

У 2012 році на благодійність було витрачено 580 мільйонів 758 тисяч і 13 гривень, що на майже 227 млн грн більше, ніж у 2011 році. Про це свідчать результати національного рейтингу благодійників-2012, повідомив кореспондент ГолосUA.

При цьому масштаб благодійності в Україні склав 21%.

«Наш рейтинг – це перший рейтинг в Україні, складений на основі документально-підтверджених фінансових показників, витрачених на благодійність.

Add a comment

Читати далі: За минулий рік на благодійність в Україні витратили понад півмільярда гривень

 

Служіння милосердя церковної громади Св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі, розпочате понад 20 років тому, має своє продовдження

Субота, 01 червня 2013, 11:39

 

25 травня 2013 р. на запрошення о. Віталія (Котика), керівника реадаптаційного центру для жінок, що потрапили у скрутні життєві обставини, відбулася толока на подвір'ї центру. У подорожі на Чернігівщину взяи участь волонтери Пенітенціарного душпастирства УГКЦ Анна Мушинська і Аліна Гарбар (служба листування), Андрій Павлюк, Наталя Кужельна, Ірина Федець й наймолодша волонтерка - Анастасія Пантелей.

Add a comment

Читати далі: Служіння милосердя церковної громади Св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі, розпочате понад 20 років тому, має своє продовдження

 

Успіх для сиріт

Вівторок, 21 травня 2013, 00:06

За кілька років до «виходу в життя» старшокласників з інтернатів навчають, як шукати роботу, готувати їсти і... розпоряджатися майбутніми коштами

Чи можливо за рік–два навчити вихованця інтернату бути відповідальним за себе, визначати своє майбутнє, свідомо будувати дружні стосунки, не шукати «легкого хліба»?

Add a comment

Читати далі: Успіх для сиріт

   

«Півтори тисячі годинників для незрячих – це прояв любові до ближніх», - о. Роман Сиротич, директор БФ «Карітас-Київ»

Понеділок, 22 квітня 2013, 23:31

«З нагоди Року дияконії (соціального служіння) в УГКЦ у час Великого посту Благодійний фонд «Карітас-Київ» завдяки жертводавцям провів масштабну акцію допомоги незрячим і літнім людям в Україні - "Годинники для незрячих". Закуплено та роздано майже 1500 годинників і будильників. У планах ще така ж кількість, а, можливо, і більша», - повідомляє о. Роман Сиротич, директор Благодійного фонду «Карітас-Київ».

Add a comment

Читати далі: «Півтори тисячі годинників для незрячих – це прояв любові до ближніх», - о. Роман Сиротич, директор БФ «Карітас-Київ»

 

«Різдво приносить в їхні душі також радість», - о. Роман Сиротич, директор БФ «Картіас Київ»

Понеділок, 04 лютого 2013, 13:11

Нещодавно у БФ «Карітас Київ» відбулося Різдвяне свято, в якому взяли участь підопічні діти. Як і завжди, була інтерактивна коротка бесіда про смисл свята, дівчата заспівали народних пісень зимового циклу, колядували. Для найменших дітей був постелений килим, облаштований іграшковий майданчик, батьки мали змогу поспілкуватись. Оце останнє дуже важливе, з огляду на старання Карітасу створити спільноту взаємодопомоги з числа відвідувачів Соціального центру.

Add a comment

Читати далі: «Різдво приносить в їхні душі також радість», - о. Роман Сиротич, директор БФ «Картіас Київ»

   

Сторінка 9 з 14

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/