Головна

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

«Карітас-Печерськ» відправив 76 посилок допомоги потребуючим

Четвер, 13 серпня 2009, 21:46

Парафіяльна служба милосердя «Карітас-Печерськ» церкви св. Миколая на Аскольдовій могилі відправила 76 посилок допомоги потребуючим. А саме: дітям, яких залишила мама, що відбуває покарання у тюрмі, потерпілим від повені родинам у с. Воскресенці Коломийського району Івано-франківської області.

Add a comment

Читати далі: «Карітас-Печерськ» відправив 76 посилок допомоги потребуючим

 

Любов, як вітер – її не видно, але ти її відчуваєш…

Неділя, 09 серпня 2009, 12:11

З 26 липня по 6 серпня 25 дітей та 5 вихователів з парафії святого Миколая, що на Аскольдовій могилі, відпочивали у селі Заріччя Івано - Франківської області.  Під час цього відпочинку діти побували на двох екскурсіях: по Карпатському краю та по місту Івано - Франківську. Діти мали змогу ходити у гори та купатися в гірській річці. 

Add a comment

Читати далі: Любов, як вітер – її не видно, але ти її відчуваєш…

 

Цікаві миті життя дітей парафії святого Миколая у літньому таборі відпочинку в українських Карпатах

Неділя, 09 серпня 2009, 11:51

26 липня

 

Цього дня Cлужбу Божу служив  отець Мирослав Ханенко, якого досі ми не знали, але Богослужіння нам сподобалось. Перший день не був дуже насичений, адже ми тільки освоювалися. І виникло бажання пограти у різні ігри, але спортивного інвентаря ще не було, адже отець Ігор повинен був прибути мікроавтобусом наступного дня разом зі спортивним знаряддям.

Цього дня нас розподілили по кімнатах і куренях. Були три курені. Перший курінь відправився на катехизацію до вихователя  - пані Орести Цембрівської,  другий - до Ганни Шастак, а третій - пішов вправлятись мистецтвом співу до пані Надії Кучеревої. Цього дня ми готували наш концерт для отця Ігорю, адже у нього ювілей - 50 років від дня народження. Add a comment

Читати далі: Цікаві миті життя дітей парафії святого Миколая у літньому таборі відпочинку в українських Карпатах

   

Інтерв’ю з парохом греко – католицької церкви святого Миколая, що на Аскольдовій Могилі, отцем Ігорем Онишкевичем щодо літнього відпочинку дітей парохії у Карпатах

П'ятниця, 07 серпня 2009, 00:32

Отче Ігорю, відомо, що парафіяльна рада, будуючи плани подорожі, старається щороку змінювати місце відпочинку. Чому Ви вирішили поїхати саме у село Заріччя Івано-Франківської області, що розташувалось неподалік славного Яремче? 

Ми щороку маємо такі подорожі та, дійсно,  змінювати місце відпочинку. Це дуже корисно для дітей, адже вони, зростаючи з парафією, мають можливість бачити різні місця, монастирі, церкви. Ми довго шукали місце відпочинку: мали зв'язки з приватними садибами, але Бог  благословив нас на відпочинок у Заріччі. Add a comment

Читати далі: Інтерв’ю з парохом греко – католицької церкви святого Миколая, що на Аскольдовій Могилі, отцем Ігорем Онишкевичем щодо літнього відпочинку дітей парохії у Карпатах

 

Церква оприлюднила свої надходження

Вівторок, 28 липня 2009, 23:56

Громада храму св. Миколая на Аскольдовій Могилі відзвітувала про пожертви парафіян

Церква св. Миколая відзвітувала про свої надходження і опублікувала список потреб, на які пішли пожертви. Разом з тим церква подякувала своїм благодійникам за допомогу, яка надходила від початку 2009 року.

Add a comment

Читати далі: Церква оприлюднила свої надходження

   

Сторінка 95 з 104

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/