Головна

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

Катехитичні вчення на природі

Середа, 07 жовтня 2009, 03:04

У неділю 4 жовтня парафіяльна недільна школа церкви св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі з групою дітей, які готуються до першої сповіді і торжественного причастя, разом з батьками вирушили на відпочинок і катехитичні заняття на природі. У мальовничому куточку Зазіммя на Десенці спільною Службою Божою, яку відслужив священик Ігор Онишкевич, розпочалися відпочинок і катехетичні заняття. Батьки теж мали свою зустріч яку проводила катехит Марія Щербатих. Навчання завершилось спільною трапезою, до приготування якої долучилась кожна родина, традиційною стравою відпочинку були шашлики.

Add a comment

Читати далі: Катехитичні вчення на природі

 

Жіночий ансамбль «Аніма»

Понеділок, 05 жовтня 2009, 23:17

Для мене пісня, наче поклик долі,

Моє натхнення, дум стрімких політ.

Я йду із нею по життєвім полі

Й не зраджу їй до склону своїх літ.

Кружляй же, завжди, пісне, на орбіті,

Брини й мужай в різноголоссі нот,

Про рідний край і нашу пісню в світі

Не забувай, співучий мій народ!

Add a comment

Читати далі: Жіночий ансамбль «Аніма»

 

Аскольд єднає нас в родину

Субота, 03 жовтня 2009, 15:45

Церква святого Миколая започатковує  рубрику «Аскольд єднає нас в родину». Серія матеріалів представляє інтерв'ю, нариси про парафіян та їхні сім'ї.

Хто бажає висловити свої побажання, розповіді чи власну історію знайомства з Аскольдовою могилою та перебування у цій спільноті просимо Вас звертатися до ведучого рубрики  Олега Качура: 8093 789 13 13   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Вступне інтерв'ю з парохом греко - католицької церкви святого Миколая, що на Аскольдовій Могилі, отцем Ігорем Онишкевичем.

Add a comment

Читати далі: Аскольд єднає нас в родину

   

Вчителі… Як багато це слово значить для нас

Субота, 03 жовтня 2009, 15:36

Другого жовтня вся Україна святкує День Вчителя. Якщо глибоко задуматись, то можна зробити висновок, що вчителями є наші батьки, друзі, і особливо катехити, які навчають дитину жити з Богом у серці.

З цієї нагоди ми вирішили взяти інтерв'ю у сестри Анастасії СНДМ, відповідальну за катехитичне навчання греко-католицької парафії святого Миколая, що на Аскольдовій Могилі.

Add a comment

Читати далі: Вчителі… Як багато це слово значить для нас

 

Празник Воздвиження Чесного Хреста

Неділя, 27 вересня 2009, 23:27

27 вересня церква святкує празник Воздвиження Чесного Хреста. У цей день ми притримуються строгого посту. Хрест, на якому розіп'яли Ісуса Христа, знайшли 326 - го року, то ж празник Воздвиження Чесного Хреста є давнім святом.

Add a comment

Читати далі: Празник Воздвиження Чесного Хреста

   

Сторінка 93 з 104

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/