Головна

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

4 роки без Богдана Ступки

Середа, 27 липня 2016, 20:58

78722 липня виповнилося 4 роки, як представився перед Богом відомий український актор Богдан Ступка. Народний артист СРСР та УРСР, Герой України. Утім сам Богдан Сильвестрович найбільше пишався, що він -  лауреат Шевченківської премії. Був міністром культури і мистецтв України, очолював  Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка. Ім'я Богдана Ступки увійшло до словника американської кіно академії кращих акторів і режисерів минулого сторіччя. За 71 рік свого життя Ступка зіграв близько 50 ролей у театрі та 100 у кіно, і не лише українському. Жив роботою до останніх днів і дякував Богові за неї.

Add a comment

Читати далі: 4 роки без Богдана Ступки

 

Любов! Родина! Милосердя!

Вівторок, 26 липня 2016, 06:44

13815203_983014351796890_1025503795_n«Любов зі своєю чистотою і безкорисливістю є найкращим свідченням Бога, в якого ми віримо і який заохочує нас до любові». («Про християнську любов», Венедикт XVI).

Бути милосердним – це випробування. Щоразу, збираючись до шпиталю, переживаєш ці випробування. Не зважаючи ні на що ти вибираєш дорогу саме туди, куди веде Ісус, а Він веде туди, де є потреба «говорити любові». («Про християнську любов», Венедикт XVI). І це, як свідчить досвід, саме ті поранені, до яких нам не «вигідно» ходити. Ми всюди шукаємо вигоди, прагнемо слави в у сьому, забуваючи про те, що це наш вклад в розбудову країни, в якій ми живемо: хтось тримає лінію оборони, а хтось в тилу допомагає та підтримує.

Add a comment

Читати далі: Любов! Родина! Милосердя!

 

Чому на Аскольдові Могилі так почитають свято Покладання чесної ризи Пресвятої Богородиці

Понеділок, 25 липня 2016, 20:00

13710022Звісно, за історичними фактами, офіційне хрещення Київської Русі відбулося наприкінці літа 988 року. За наказом князя Володимира Святославовича кияни масово зайшли у води річки Почайни, притоки Дніпра,  і прийняли християнство, відмовившись від язичництва. Сам Володимир охрестився напередодні  в церкві св. Іакова в Херсонесі.  Далі християнізація поступово торкнулася і периферій. Таким чином князь Володимир Великий зміг проголосити християнство державною релігією і продовжити справу своєї бабусі княгині Ольги, яка прийняла нову віру ще 955 року. Утім, початки християнизації на Русі були ще задовго до Ольги.

Add a comment

Читати далі: Чому на Аскольдові Могилі так почитають свято Покладання чесної ризи Пресвятої Богородиці

   

Сердечні вітання пароху у День Народження!

Понеділок, 25 липня 2016, 10:20

458605

Громада церкви св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі сердечно вітає з Днем Уродин високодостойного пароха отця-настоятеля Ігоря-Іллю Онишкевича!

Усі роки Вашої відданої праці на користь парафії та храму поклали на створення великої християнської родини, яка з року в рік за вашими молитвами  наповнюється своїми унікальними молитовними традиціями, спільнотами, об’єднаннями. Ви своїм служінням постійно наповнюєте усю паству духовною поживою від малого до великого, допомагаєте шукати Христа кожному і проводите до Христа кожного.

Add a comment

Читати далі: Сердечні вітання пароху у День Народження!

 

Аскольдову могилу відтепер видно здалеку і вночі

Субота, 16 липня 2016, 22:04

13699452_1196877337021942_911635061_o15 липня 2016 року уже увійде в історію парафії УГКЦ на Аскольдовій могилі.  У храмове свято каплиці Покладання чесної ризи Пресвятої Богородиці відбулася урочиста подія: освячення хреста, встановленого на її бані. Сама каплиця знаходиться на схилах Дніпра.

«У нас був задум – аби цей хрест світився. Відтепер з Дніпра і навіть з Лівого берега столиці  вночі видно  його голубі вогні. Але це тільки початок нашої композиції… » - розповів парафіянам, котрі зібралися на святкову літургію, парох церкви от. Ігор Онишкевич.

Add a comment

Читати далі: Аскольдову могилу відтепер видно здалеку і вночі

   

Сторінка 10 з 79

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/