Головна

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

Духовна пожива! Дороговказ на майбутнє!

Вівторок, 28 лютого 2017, 19:06

16997832«Усе, що ви зробили одному з моїх братів найменших – ви Мені зробили». (Мт.25,40)

У Неділю сиропусну відважні Лицарі Колумба і чарівні Україночки з млинцями, варениками, які Ви так щедро принесли/пожертвували, власноруч написаними цитатами, про прощення, завітали до поранених, хворих, медичних працівників, які є спраглі простого людського спілкування.

Шляхи Господні є незвідані. Даний захід в одному з шпиталів це яскраво засвідчив. Божі плани далеко не зійшлись із нашою людською самовпевненістю. Наш Творець є дуже добрим педагогом, а людські домовленості не варті нічого.

Add a comment

Читати далі: Духовна пожива! Дороговказ на майбутнє!

 

СПОГАДИ ПРО МОЛИТВУ НА МАЙДАНІ

Вівторок, 21 лютого 2017, 21:41

З благословення владики Йосифа Міляна 22 грудня 2013 р., у день Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, була відправлена перша Божественна Літургія на Майдані. Службу відправляли за сценою, на місці розташування Афганської сотні. Літургію очолив монах-редемпторист отець Леонід Григоренко і я співслужив йому. Престол та всі необхідні для здійснення Літургії речі принесли з церкви св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі. До ліхтарного стовпа прикріпили великий хрест. Із цього моменту розпочалась духовна опіка Церкви над Майданом.

Add a comment

Читати далі: СПОГАДИ ПРО МОЛИТВУ НА МАЙДАНІ

 

Лижний відпочинок в Карпатах

Четвер, 16 лютого 2017, 00:46

unnamedДіти парафії УГКЦ Св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій могилі з 1998 року регулярно мають можливість відпочивати в зимових Карпатах і кататись на лижах. Таку доброчинну акцію творить Сергій Харчук. Останні три роки 2013, 2014, 2015 не було можливості скористатись такою нагодою, тому що йде війна і Україна була у великій небезпеці, тому діти моляться в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі і просять перемоги миру, щоб воїни нас захистили і Господь охоронив їх від ворогів видимих і невидимих.

Add a comment

Читати далі: Лижний відпочинок в Карпатах

   

Любов і милосердя!

Середа, 15 лютого 2017, 20:26

16754462«Так нехай світить перед людьми ваше світло, щоб вони, бачивши ваші добрі вчинки, прославляли вашого Отця, що на небі»(Мт.5,16).

Потребою принести радість кожному, пораненому і хворому є посилені бойові дії на Сході України, а також День хворого, який католицька Церква відзначає 11 лютого. Питання, що ми можемо зробити в тилу за декілька днів, для тих хто оберігає наш спокій і мир? Виявилось за цей короткий час можна зробити багато.

Add a comment

Читати далі: Любов і милосердя!

 

Студія петриківського розпису на Аскольдовій Могилі

Субота, 04 лютого 2017, 22:10

IMAG0330Наші творчі заняття цього року розпочались 8 січня. Цього дня ми малювали при свічках. Заняття відвідали двоє дітей та один дорослий. Малювали петриківський розпис гуашшю на папері та акрилом по пластикових склянках.

Третьої неділі січня на Студії був аншлаг: вісім дітей та один дорослий. Надолужували пропущені теми: півник (петриківський розпис, фантазійна графіка), совенятко з великої соснової шишки, ліпка пластикою зерняток на вервичку та казкових героїв.

Add a comment

Читати далі: Студія петриківського розпису на Аскольдовій Могилі

   

Сторінка 10 з 86

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/