Головна

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

На Аскольдовій відкрила свої двері оновлена кухня

Субота, 15 жовтня 2016, 18:29

P1010575Майже 4 місяці тривав ремонт приміщення хатини і… кухня на Аскольдовій Могилі знову готова приймати потребуючих. Як годиться, спочатку відбулося освячення. Сам парох показав приклад, сів з людьми за стіл, довівши таким чином, що якість продуктів, чистота та порядок на кухні у належному стані. «Звісно, ми витратили чималу суму грошей на ремонт, попадались нам недобросовісні працівники, потрачено чимало сил та нервів… Але я дуже радий, що ми відновили роботу кухні, потребуючі зможуть сюди прийти і поїсти теплого, свіжого. Багато з них харчується чим попало, в основному всухом’ятку. А в нас борщ буде завжди!», - наголосив отець Ігор Онишкевич.

Add a comment

Читати далі: На Аскольдовій відкрила свої двері оновлена кухня

 

Студія малюнку

Середа, 05 жовтня 2016, 05:29

761349Дякувати Богові за дар творчості, отцю Ігорю Онишкевичу за благословення та творчій команді Аскольдової мистецької ініціативи за легкий старт, в катехитичній залі розпочато мистецькі заняття Студії петриківського розпису на Аскольдовій Могилі (студії малювання).

Попри хвилювання всі знайшли один одного та залу, а весела компанія з 14 дітей натхненно попрацювала аж за п'ятьма темами: петриківський розпис (котячка), вільна тема (гуаш, кольорові олівці), спірограф (кольорові ручки), пластика (вервичка) та малюнок воїнам.

Add a comment

Читати далі: Студія малюнку

 

Зерно доброти!

Вівторок, 04 жовтня 2016, 05:33

145560Теплими осінніми днями з 30.09-02.10.16 катехити Київської Архиєпархії мали нагоду: зустрітись, спілкуватись, ділитись, збагатитись духовно, отримати батьківські поради, настанови та благословення на служіння ближнім на парафіях в стінах Київської Трьохсвятительської духовної семінарії в с. Княжичі.

Add a comment

Читати далі: Зерно доброти!

   

ЗВІТ ПРО ВИКОНАННЯ СП «ПАМ'ЯТЬ І СЛАВА» ПОШУКОВИХ РОБІТ НА ТЕРИТОРІЇ ПАРКУ «АСКОЛЬДОВА МОГИЛА»

Понеділок, 03 жовтня 2016, 22:09

askold123ЗВІТ ПРО ВИКОНАННЯ СП «ПАМ'ЯТЬ І СЛАВА» ПОШУКОВИХ РОБІТ НА ТЕРИТОРІЇ ПАРКУ «АСКОЛЬДОВА МОГИЛА» ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА З 19 ПО 29 ВЕРЕСНЯ 2016 Р.  З МЕТОЮ РОЗШУКУ БРАТСЬКОЇ МОГИЛИ СТУДЕНТІВ, ЗАГИБЛИХ ПІД КРУТАМИ У ЛЮТОМУ 1918 Р.

На виконання  Міжурядової Угоди між Україною та ФРН про догляд за могилами воїнів у ФРН і Україні від 29 травня 1996 р., згідно Дозволу Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій, Дозволу Міністерства культури України та договору з Німецькою Народною Спілкою догляду за військовими похованнями  спеціалізоване підприємство «Пам'ять і слава» з серпня 2015 по вересень 2016 р. перепоховало 2034 останків німецьких військовослужбовців часів Другої Світової війни з колишнього німецького цвинтаря 1941-1943 років, розташованого терасами навколо греко-католицької церкви св.Миколая  на Аскольдовій могилі в Печерському районі Києві.

Add a comment

Читати далі: ЗВІТ ПРО ВИКОНАННЯ СП «ПАМ'ЯТЬ І СЛАВА» ПОШУКОВИХ РОБІТ НА ТЕРИТОРІЇ ПАРКУ «АСКОЛЬДОВА МОГИЛА»

 

Катехитична школа Аскольдової їздила в село Буки

Четвер, 22 вересня 2016, 21:21

unnamed_1Традиційно, після літніх канікул заняття у катехитичній школі при УГКЦ на Аскольдовій могилі розпочалося на природі. Цього разу з ініціативи пароха отця Ігоря Онишкевича була організована екскурсія в село Буки, що на Київщині. «Я дуже хочу, щоб діти з батьками їздили Україною і щоразу переконувалися, яка ж вона красива!» - наголосив отець Ігор. Цілий день суботи 17 вересня в одній компанії провели 17 дорослих та 17 дітей. На оплату транспорту дітям та катехитам із катехитичного фонду було витрачено 1460 гривень. Уже в автобусі усі разом молилися на вервичці, діти розповідали вірші та співали пісні. Дорослі декламували поезію Івана Франка. Священник провів катехизацію на тему «Милосердя».

Add a comment

Читати далі: Катехитична школа Аскольдової їздила в село Буки

   

Сторінка 10 з 82

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/