Головна

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

Вертеп від спільности "Подружні пари"

Неділя, 07 січня 2018, 21:11

vertep 2018Христос народився! Славімо його!

А до нас 7 січня після святкової Служби Божої приходив вертеп! Цікавий сюжет, достойні костюми та бездоганне виконання ролей. Дякуємо спільноті " Подружні пари" за подарований різдвяний настрій J Oksana Galuga Petro Galuga Marta Svystun Andriy Svystun сестра Анастасія.

Add a comment

Читати далі: Вертеп від спільности "Подружні пари"

 

Навечір'я Різдва Христового

Неділя, 07 січня 2018, 00:36

risdvo2Христос рождається! Славімо його!

6 січня парафіяни нашої церкви мали можливість спільно відсвяткувати Навечір'я Різдва Христового. У храмі відбулося Велике повечір'я з Литією. Звершували його одразу 4 священики церкви. Очолював святкове богослужіння настоятель отець Ігор Онишкевич. Усі присутні взяли участь у таїнстві миропомазання, дітки отримали солодкі подарунки.

Add a comment

Читати далі: Навечір'я Різдва Христового

 

Студія петриківського розпису

Неділя, 31 грудня 2017, 13:37

IMAG1411У неділю 3 грудня на занятті було семеро дітей та двоє дорослих.

Заняття розпочалося у класі для катехизації. Хлопці та дівчата під керівництвом Каті Данилюк продовжили працювати над іконою "Святий Миколай".

Після цього бажаючі долучилися до розпису печі.

Ми продовжуємо працювати над проектом "Розпис печі".

Add a comment

Читати далі: Студія петриківського розпису

   

Результати хvі фестивалю-конкурсу духовної пісні «Аскольдів глас»

Четвер, 28 грудня 2017, 11:49

26024123 грудня 2017 р. в приміщенні НПУ ім. М. Драгоманова відбувся ХVІ Фестиваль-конкурс духовної пісні «Аскольдів глас».

Конкурс традиційно проходив у рамках святкування зимового празника Святого Миколая, який для громади храму на Аскольдовій могилі – засновника цього мистецького заходу, - є храмовим. За десять років існування фестиваль став знаною мистецькою подією в житті нашої столиці, адже в ньому беруть участь мистецькі колективи та окремі виконавці з цілої України, для багатьох з яких це чудова можливість дебютувати на серйозній сцені та спробувати свої сили у змаганні з іншими виконавцями.

Add a comment

Читати далі: Результати хvі фестивалю-конкурсу духовної пісні «Аскольдів глас»

 

«Збережемо пам’ять про Героїв Небесної Сотні» - Андрій Павленко

Вівторок, 26 грудня 2017, 11:37

6564647584587458Голова благодійного фонду «Пам’яті Небесної Сотні» Андрій Павленко в інтерв’ю газеті «Оранта» розповів про свої плани встановити на Аскольдовій Могилі пам’ятний знак у вигляді райської яблуні та створити алею пам’яті Героїв Небесної Сотні.

- Пане Андрію,  чим займається ваш фонд?

- Мета нашого благодійного фонду - встановити кожному Герою Небесної Сотні монумент на його малій батьківщині. І чим більше ми встигнемо їх зробити, тим краще. Я стараюся долучати до співпраці все більше людей, бо кожне встановлення монумента, пам’ятника, меморіалу – це вже маленька перемога України.

Add a comment

Читати далі: «Збережемо пам’ять про Героїв Небесної Сотні» - Андрій Павленко

   

Сторінка 10 з 93

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/