Головна

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

Шкільний портфелик

Субота, 03 вересня 2016, 20:33

0014Служба милосердя «Карітас» при церкві св.Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі, зібравши пожертвувані парафіянами канцелярські прилади зокрема  10 портфелів пожертвували  Оксана та Євген Пастух, а також  канцелярські приладдя надані фондом Врятуй і Збережи директор Штамбург . Волонтери:  Мельник Людмила Степанівна, Панчук Олег та брат Ярослав Павлюк підготували  11 портфелів для дітей із малозабезпечених сімей:

Add a comment

Читати далі: Шкільний портфелик

 

Дякуємо за Незалежність!

Вівторок, 30 серпня 2016, 23:08

14169477«Господи, добре нам тут бути!» Мат.17,4

Чудовими сонячними днями 27-28 серпня «Аскольдова молодь» зі словами подяки і освяченими фруктами вітали зі святами: Преображення Господнього, Днем Прапора, Днем Незалежності та Успіням Пресвятої Богородиці, наших поранених захисників, хворих та персонал в Ірпіньскому шпиталі та шпиталі Прикордонної Служби м. Києва.

Боже Милосердя безмежне. Від задуму до втілення в реальність маленьких даруночків, як гірчичне зерно, які приносять безмежну радість для тих хто дарує і тих хто отримує ці даруночки. Свідченням цього є слова хворих і поранених.

Add a comment

Читати далі: Дякуємо за Незалежність!

 

У пам’ять про Маркіяна Паславського

П'ятниця, 26 серпня 2016, 07:26

smol_Pslavskyj19 серпня, окрім святкування Преображення Господнього із освяченням плодів, на Аскольдовій Могилі ось уже 2 роки відзначається й сумна подія. У таке велике християнське свято 2014-го року в Іловайському «котлі» загинув американець українського походження Маркіян Паславський,  який, власне, і похований тут, біля церкви святого Миколая Чудотворця. Довкола могили, де минуло річ відкрито пам’ятну плиту Марку, зібралися рідні, друзі, співробітники, побратими та чимало людей, які ніколи не були знайомі з ним. Поминальний молебень відслужив парох от. Ігор Онишкевич. 

Add a comment

Читати далі: У пам’ять про Маркіяна Паславського

   

Відпочинок аскольдівців на морі

Четвер, 11 серпня 2016, 21:26

6545698523Між відпочинком у горах Карпатах чи на морі, цього року під час обговорення членами церковної ради УГКЦ св. Миколая Чудотворця перемогло море! Організатором та керівником групи призначено сестру Меланію Сидорик. Слава Богу, і без Криму є з чого вибирати. Завдяки розумним цінам та розвиненій інфраструктурі вибір випав на оптимальне за усіма показниками екологічне місце на березі Чорного моря: село Рибаківка Миколаївської  області.

Add a comment

Читати далі: Відпочинок аскольдівців на морі

 

Дві зустрічі

Вівторок, 09 серпня 2016, 09:25

357753357753Весною цього року мені пощастило побувати в Римі. Ми, українські прочани з Німеччини, отримали неповторні враження від святинь Вічного міста. Саме тоді в Церкві Святого Альфонса я вперше зустрівся з образом Матері Божої Неустанної Помочі з сумними очима, сповненими тривожних передчуттів. Здається, що вона дивиться просто на тебе, її відкрита рука, ніби простягнута до тебе, ладна захистити тебе від біди, як і кожного, кому потрібна буде її допомога. Заворожений її поглядом, я подумки просив її заступництва.

За переказом святий апостол Лука намалював цю ікону за життя Пресвятої Богородиці. Коли Діва Марія побачила на власні очі цю ікону, то промовила: «До тієї ікони прив’яжу свою опіку». Слава про чудотворну ікону поширилась на весь Схід. Із неї почали знімати копії. У XV столітті, рятуючи від мусульманської навали, її вивезли на острів Крит, а звідти вона потрапила до Риму, де нею заволоділа одна родина.

Add a comment

Читати далі: Дві зустрічі

   

Сторінка 7 з 78

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/