Головна

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

Празник св.Сильвестра Папи в крипті на Аскольдовій Могилі

Вівторок, 16 січня 2018, 10:21

0116088641_n15 січня 2018 р Божественною Літургією в крипті св. Сильвестра, котру очолив о. Нікнор з Патріаршого Собору розпочалось празничне святкування вірних.

15 липня 2010 року Божого Архієрейська Божественна Літургія у церкві св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі Владика Йосиф освятив відновлену крипту св. Сильвестра Папи, де похоронений Київський князь Оскольд в Хрещенні Миколай.

Add a comment

Читати далі: Празник св.Сильвестра Папи в крипті на Аскольдовій Могилі

 

Поминання Людмили Лісобей в річницю її пам'яті

Неділя, 14 січня 2018, 00:52

357376673_n13 січня 2017 року упокоїлася в Бозі віддана парафіянка греко-католицької церкви святого Миколая на  Аскольдовій Могилі катехит, світла людина Людмила Лісобей. У першу річницю її пам’яті 13 січня 2018 року у храмі зібралась велика громада друзів, молільниць св.Софії Премудрості Божої та родина. Сюди, на Аскольдову Могилу, з мамою Марією вона щонеділі приїжджала на Божественну Літургію з міста Вишневого. Дорога не близька і витрати великі, але віра і любов до ближніх кликали її сюди до початків віри Христової і державності Руси-України на Аскольдову могилу. Усі присутні молились за душу усопшої раби Божої, як вона молись щомісяця 13 числа у соборі Святої Софії за долю України та народу.

Add a comment

Читати далі: Поминання Людмили Лісобей в річницю її пам'яті

 

«Подарунок від тата»

Субота, 13 січня 2018, 00:08

270233376_nДо Дня Святого Миколая 35 родин отримали подаруночки від церкви Святого Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі та парафіяльного благодійного фонду "Карітас-Печерськ" для діток, які втратили батька на війні в АТО.

Add a comment

Читати далі: «Подарунок від тата»

   

Допомога пораненим та сім'ям загиблих на війні

Вівторок, 09 січня 2018, 22:04

ЗВІТ ПРО ВИКОРИСТАННЯ ЦІЛЬОВИХ КОШТІВ СКРИНЬКИ АТО

січень-грудень 2017 р.Б

РАЗОМ, грн: 84 636

Add a comment

Читати далі: Допомога пораненим та сім'ям загиблих на війні

 

Святкування аніматорами Нового року в Східниці

Вівторок, 09 січня 2018, 00:49

258100356_n14 молодих аніматорів зі Львова, Києва та Фастова під духовним наставництвом отця Петра Майби об’єдналися, щоб разом весело та цікаво зустріти в Карпатах  2018 рік .

До пункту призначення наша  київська команда добиралася електричкою, поїздом та автобусами.  В чарівному Прикарпатському містечку  Східниця, що розташоване серед мальовничих гір, ми зупинилися у гостинному двоповерховому, всередині дерев'яному будиночку, в якому було дуже тепло та затишно.

Add a comment

Читати далі: Святкування аніматорами Нового року в Східниці

   

Сторінка 7 з 91

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/