Головна

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

Творча студія на Аскольдовій

Субота, 04 березня 2017, 22:29

IMAG0436П'ятого лютого наші постійні відвідувачі (а їх було двоє) творили та витворяли, фантазували та вигадували, що ж можна зробити з акрилом:

авторський розпис склянки, фантазійні пасхальні яєчка (гофрокартон, акрил, конфетті з дироколу), навіть спробували його на дотик відтиснувши зафарбовані долоні на папір. І дізналися, нарешті, чому я не даю акрил маленьким та замовили розпис акрилом по тканині.

В неділю 12 лютого заняття відвідали шестеро дітей та один дорослий.

Add a comment

Читати далі: Творча студія на Аскольдовій

 

Духовна пожива! Дороговказ на майбутнє!

Вівторок, 28 лютого 2017, 19:06

16997832«Усе, що ви зробили одному з моїх братів найменших – ви Мені зробили». (Мт.25,40)

У Неділю сиропусну відважні Лицарі Колумба і чарівні Україночки з млинцями, варениками, які Ви так щедро принесли/пожертвували, власноруч написаними цитатами, про прощення, завітали до поранених, хворих, медичних працівників, які є спраглі простого людського спілкування.

Шляхи Господні є незвідані. Даний захід в одному з шпиталів це яскраво засвідчив. Божі плани далеко не зійшлись із нашою людською самовпевненістю. Наш Творець є дуже добрим педагогом, а людські домовленості не варті нічого.

Add a comment

Читати далі: Духовна пожива! Дороговказ на майбутнє!

 

СПОГАДИ ПРО МОЛИТВУ НА МАЙДАНІ

Вівторок, 21 лютого 2017, 21:41

З благословення владики Йосифа Міляна 22 грудня 2013 р., у день Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, була відправлена перша Божественна Літургія на Майдані. Службу відправляли за сценою, на місці розташування Афганської сотні. Літургію очолив монах-редемпторист отець Леонід Григоренко і я співслужив йому. Престол та всі необхідні для здійснення Літургії речі принесли з церкви св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі. До ліхтарного стовпа прикріпили великий хрест. Із цього моменту розпочалась духовна опіка Церкви над Майданом.

Add a comment

Читати далі: СПОГАДИ ПРО МОЛИТВУ НА МАЙДАНІ

   

Лижний відпочинок в Карпатах

Четвер, 16 лютого 2017, 00:46

unnamedДіти парафії УГКЦ Св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій могилі з 1998 року регулярно мають можливість відпочивати в зимових Карпатах і кататись на лижах. Таку доброчинну акцію творить Сергій Харчук. Останні три роки 2013, 2014, 2015 не було можливості скористатись такою нагодою, тому що йде війна і Україна була у великій небезпеці, тому діти моляться в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі і просять перемоги миру, щоб воїни нас захистили і Господь охоронив їх від ворогів видимих і невидимих.

Add a comment

Читати далі: Лижний відпочинок в Карпатах

 

Любов і милосердя!

Середа, 15 лютого 2017, 20:26

16754462«Так нехай світить перед людьми ваше світло, щоб вони, бачивши ваші добрі вчинки, прославляли вашого Отця, що на небі»(Мт.5,16).

Потребою принести радість кожному, пораненому і хворому є посилені бойові дії на Сході України, а також День хворого, який католицька Церква відзначає 11 лютого. Питання, що ми можемо зробити в тилу за декілька днів, для тих хто оберігає наш спокій і мир? Виявилось за цей короткий час можна зробити багато.

Add a comment

Читати далі: Любов і милосердя!

   

Сторінка 6 з 82

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/