Головна

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

Студія живопису на Аскольдовій

Четвер, 15 грудня 2016, 21:59

IMAG0778Студію петриківського розпису на Аскольдовій Могилі у жовтні відвідали 23 дитини та двоє дорослих.

Продовж цього часу ми освоїли такі теми: петриківський розпис, вільна тема (гуаш, олівці), спірограф (кольорові ручки), малюнок воїнам, письмо та малюнок пером чорнилом, вервичка з пластики, троянди з листя клену.

Варто зазначити, що спірограф і ліпка вервички - це метод «малими кроками до неба», якого мене навчила одна сестра. Коли очікуваного або бажаного результату не має тут і зараз - це робота на перспективу. Спірограф допомагає розробити руку, а бусини на одну вервичку можуть ліпити 15 дітей.

Add a comment

Читати далі: Студія живопису на Аскольдовій

 

Завжди Усміхайся!

Понеділок, 05 грудня 2016, 21:59

«…Усміхнись так, щоб аж ворогу стало лячно від непідробної щирості твоєї усмішки та від щирої любові твого мужнього серця» о. Андрій Зелінський

В величне свято Введення в храм Пресвятої Богородиці з Божого благословення, україночки мали нагоду і можливість вітати з професійним святом Днем Збройних Сил України, ділитись радістю і любов’ю даруючи Подяки і цукерки, пораненим, хворим і медичному персоналу.

Add a comment

Читати далі: Завжди Усміхайся!

 

«Подорожуємо Україною з молитвою»

Понеділок, 14 листопада 2016, 22:57

6683173878Церква  УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі мала честь бути переможцем цьогорічного конкурсу соціальних проектів «Хочу! Можу! Зроблю!», який відбувся вже вдруге у рамках соціальної ініціативи «Хтось не зробить!» за підтримки Благодійного фонду імені Митрополита Андрея Шептицького і Благодійного фонду «RENOVABIS».http://ugcc.kiev.ua/blog/try-parafiji-kyjivskoji-arhyjeparhiji-staly-peremozhtsyamy-konkursu-sotsialnyh-proektiv-hochu-mozhu-zroblyu/

Add a comment

Читати далі: «Подорожуємо Україною з молитвою»

   

Аскольдова родина в рік Божого Милосердя!

Понеділок, 14 листопада 2016, 22:01

1503253«Будьте милосердні, як і Отець ваш милосердний» Лук. 6,36

«Нема певнішого способу заслужити на Боже милосердя, як милосердя стосовно ближніх» (Андрей Шептицький «Пастирське послання на Великий піст», 1929 рік). Рік Божого Милосердя для Аскольдової Родини розпочався святом Св. Миколая, під гаслом «Найбільше чудо в житті кожної людини творить любов». 13 грудня, у день Св. Андрія Первозванного відбулась акція під гаслом: «Подаруй пораненому радість на Миколая – принеси 2 цукерки!». З різнобарв’я фруктів та солодощів було сформовано 800 подаруночків.

Даруночок від Св. Миколая, був наповнений такими дарами: вручну вирізане смайлик-сонечко підписане особисто для кожного, про любов – це Слово Боже, яке всіх зігріває та надихає; ікона Св. Миколая із молитвою, розроблена парафіяльною спільнотою, спеціально для поранених – це Свята Церква; фрукти і солодощі – це плід від сонечка; тістечко і печиво, спечені нашими господинями – це хліб насушний, який дає нам Отець Небесний; і праця кожного – це все є повнотою радості для людини.

Add a comment

Читати далі: Аскольдова родина в рік Божого Милосердя!

 

ПІД ПОКРОВОМ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ!

П'ятниця, 21 жовтня 2016, 10:32

14680649«Дозволь мені проповідувати любов не словами, а прикладом мого життя…»(молитва св. Матері Терези).

Осінніми сонячними днями ми мали велику радість вітати наших Захисників із Святом Покрови Пресвятої Богородиці та з Днем Захисника України, які в Україні святкують 14 жовтня. Озброївшись любов’ю, щирістю, радістю вирушили в триденний похід до хворих, поранених і працівників у Ірпінський госпіталь, Головний клінічний госпіталь м. Київ, госпіталь Державної Прикордонної служби м. Київ. Із собою взяли маленькі гостинці. Вміст наших гостинців був таким: коробочки виготовлені власноруч, вітання підписане особисто для кожного: «Найкращому Захиснику Рідної Землі! Бажаємо, завжди перебувати під Покровом Пресвятої Богородиці! Дякуємо, що Ви є!», пиріжки, печиво, тістечка, цукерки, кружки.

Add a comment

Читати далі: ПІД ПОКРОВОМ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ!

   

Сторінка 6 з 79

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/