Головна

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

Лижний відпочинок в Карпатах

Четвер, 16 лютого 2017, 00:46

unnamedДіти парафії УГКЦ Св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій могилі з 1998 року регулярно мають можливість відпочивати в зимових Карпатах і кататись на лижах. Таку доброчинну акцію творить Сергій Харчук. Останні три роки 2013, 2014, 2015 не було можливості скористатись такою нагодою, тому що йде війна і Україна була у великій небезпеці, тому діти моляться в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі і просять перемоги миру, щоб воїни нас захистили і Господь охоронив їх від ворогів видимих і невидимих.

Add a comment

Читати далі: Лижний відпочинок в Карпатах

 

Любов і милосердя!

Середа, 15 лютого 2017, 20:26

16754462«Так нехай світить перед людьми ваше світло, щоб вони, бачивши ваші добрі вчинки, прославляли вашого Отця, що на небі»(Мт.5,16).

Потребою принести радість кожному, пораненому і хворому є посилені бойові дії на Сході України, а також День хворого, який католицька Церква відзначає 11 лютого. Питання, що ми можемо зробити в тилу за декілька днів, для тих хто оберігає наш спокій і мир? Виявилось за цей короткий час можна зробити багато.

Add a comment

Читати далі: Любов і милосердя!

 

Студія петриківського розпису на Аскольдовій Могилі

Субота, 04 лютого 2017, 22:10

IMAG0330Наші творчі заняття цього року розпочались 8 січня. Цього дня ми малювали при свічках. Заняття відвідали двоє дітей та один дорослий. Малювали петриківський розпис гуашшю на папері та акрилом по пластикових склянках.

Третьої неділі січня на Студії був аншлаг: вісім дітей та один дорослий. Надолужували пропущені теми: півник (петриківський розпис, фантазійна графіка), совенятко з великої соснової шишки, ліпка пластикою зерняток на вервичку та казкових героїв.

Add a comment

Читати далі: Студія петриківського розпису на Аскольдовій Могилі

   

Різдвяна радість!

Понеділок, 16 січня 2017, 21:32

99412797_oНині все сповнилося радістю: Христос народився від Діви (Стихира на Різдво Христове)

Поштовхом для Різдвяної коляди для наших поранених захисників стали дерев’яні вертепи, які подарував Пізнавальний центр «Дитяча світлиця». Було багато вагань, перешкод, побоювань, бо з колядою йшли вперше до шпиталів, але слова з проповіді на Різдво: «Вставайте і йдіть» (о Іван Зубальський) були остаточною крапкою наших вагань.

Add a comment

Читати далі: Різдвяна радість!

 

«Від Миколая до Різдва»

П'ятниця, 13 січня 2017, 23:53

ukraЯк відомо, святий Миколай – покровитель дітей. УГКЦ святого Миколая на Аскольдовій могилі, звісно, слідує його принципам. Серед чисельності благодійних проектів, які діють в парафії, значне місце належить роботі з дітьми та допомозі їхнім потребуючим родинам.

В переддень святого Миколая,, одразу після дитячої служби Божої  благодійний фонд «Карітас – Печерськ» організував для дітей «Божого милосердя» відвідування вистави «Де я його бачив?» в Українському домі. Історія про Незнайку із Сонячного міста ще раз нагадала маленьким глядачам та їхнім батькам про те, що кожен гарний вчинок має бути щирим.  Дуже дякуємо території експериментів та відкриттів «Еврика» http://ewrica.com.ua/kazka/ та особисто  Антоніні Довгополюк, акторам – за чудову гру!

Add a comment

Читати далі: «Від Миколая до Різдва»

   

Сторінка 5 з 80

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/