Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила
« …хто визнає Мене перед людьми, Я також визнаю перед Отцем Моїм Небесним.» Мт. 10,32
Неділя, 20 вересня 2020, 08:48
У день Михайлового чуда, 19 вересня, частинка першопричасників катехитичної школи Блаженної пам’яті Любомира Гузара «Бути людиною» парафії Св. Миколая Мирлікійського на Аскольдовій Могилі, приступили до першої сповіді та урочистої Святої Євхаристії.
Відповідальний знаковий день для кожної дитини – визнання гріхів, прощення люблячого Бога-Отця, відчуття повноти любові Творця Світу.
Add a commentЧитати далі: « …хто визнає Мене перед людьми, Я також визнаю перед Отцем Моїм Небесним.» Мт. 10,32
Хресна дорога пам'яті Патріарха Йосипа Сліпого
Вівторок, 15 вересня 2020, 18:17
З 2004 р. Б., у третю неділю вересня, наші парафіяни церкви Св. Миколая Мирлікіського на Аскольдовій Могилі щороку здійснюють свою парафіяльну Хресну Дорогу дорогою матері Патріарха Йосипа Кардинала Сліпого, якого вона хворого несла від Заздрості до Зарваниці, щоб покласти перед чудотворним образом Зарваницької Матері Божої й віддати свою дитину під її покров.
«Бог любить народ свій і піднесе тихих спасінням» (Псалом 149,4)
Понеділок, 31 серпня 2020, 11:24
«Блажен, хто уважає на бідного й убогого, у день лютий визволить його Господь» (Псалом 40,1)
З ласки Божої та людської щедрості продовжує своє служіння проект «Дарунок від тата», який створений для підтримки дітей, чий тато, мужньо і не шкодуючи себе став на захист рідної землі та дітей, був поранений, віддав своє життя за вільну Україну. Наближається час, здобувати нові знання, цього разу, матері з діточками та помічниками підбирали та придбали необхідні речі для навчання.
Add a commentЧитати далі: «Бог любить народ свій і піднесе тихих спасінням» (Псалом 149,4)
Історія освоєння дніпровських круч у Києві. Аскольдова Могила
Субота, 15 серпня 2020, 09:10
«Аскольдова могила» в даний час вважається парком-пам'яткою садово-паркового мистецтва, проте так було не завжди. Це знамените київське урочище має непросту історію і зберігає ще багато таємниць.
Назва «Аскольдова могила» пов'язано з давнім переказом, вміщеним в літописі, як подія, що відбулася на березі Дніпра в 882 році.
Князь Олег з малолітнім Ігорем (сином Рюрика) і військом приплив на човнах до Угорське урочище і хитрістю виманив київських правителів Аскольда і Діра. Після оголошення, що правити Києвом можуть тільки представники княжого роду, Аскольд і Дір були вбиті.
Add a commentЧитати далі: Історія освоєння дніпровських круч у Києві. Аскольдова Могила
Звіт студії малювання на Аскольдовій
Субота, 08 серпня 2020, 22:44
Студія. Звіт за березень.
Студію малювання у березні місяці 2020 р.Б. відвідали: одна дитина із 24 за списком та четверо дорослих із 16 за списком. Було проведено два заняття.
Хто робив об'ємну аплікацію (бо пропустив заняття), хто робив пласку аплікацію, хто ? скрапбукінг.
Add a commentБільше статей...
Сторінка 4 з 107