Головна

Митецька сторінка

Студія петриківського розпису на Аскольдовій могилі

Четвер, 01 березня 2018, 17:42

 Студію петриківського розпису на Аскольдовій могилі (малювання) у лютому місяці відвідали 10 дітей з 49 за списком і семеро дорослих з 16 за списком.
Разом ми освоїли такі теми: ялинкові іграшки (ангелики з гофрокартону з петриківським розписом та прості розмальовки), вправи зі спірографом (кольорові ручки та олівці), вільна тема.
Абсолютні лідери відвідування: Христина Мазур, Матвій Сивак, Настя Маков'як та Діана Засульська.
В неділю 4 лютого на заняття в Студії були двоє дітей та один дорослий.
Продовжили робити ангелика з гофрокартону та зайчика на вільну тему.
Насолоджувались тишею та можливістю зробити роботу неквапливо.
Ганна Шостак, спеціально для "Оранти".
Add a comment
 

Хор "Аскольд" побував на Івано-Франківщині

Понеділок, 26 лютого 2018, 16:39

Кожного року цикл різдвяних свят завершується так званою «розколядою»: проводяться концерти та різноманітні фестивалі колядок та щедрівок, щоб усі могли вдосталь порадіти народженню маленького Ісусика.Вбудоване зображення 2Вбудоване зображення 1

Add a comment

Читати далі: Хор "Аскольд" побував на Івано-Франківщині

 

Вишивана партитура "Тече вода" до поезії Т.Шевченка.

Неділя, 25 лютого 2018, 22:25

Закликаємо до миру і перемир"я народи Росії, України, із словами  пророка Ісаії, глави 57:15, 19: "Мир, мир далекому і близькому... І зцілю його". Тарас Шевченко навчався в Академії художеств у Санк-Петербурзі, і  сестри-рукодільниці використали кольорові нитки муліне із Сапнкт-Петербурга, з фабрики ниткопрядіння івм.Кірова, набір "Петербуржанка".  Протягом чотирьох років  2014-2018 на св. молебен 8-9 Березня на честь народження Т.Шевченка художник Володимир Кальненко  проводить із вірними "Тарасову ніч", а  працьовиті  рукодільниці  приносять вишивані картини , ноти до  поезій Т.Шевченка - у катехитичну аудиторію  на Аскольдовій могилі.
Партитури  на віршів  Т.Шевченка  "Учітеся, брати мої",  "ПЕлавай, лебедонько", "Тече вода з-під явора" вишивали сестра Катерина Пасічна, член спілки журналістів із молодими етнографами Богданом Ситником, Олександром Ситником  - авторами мистецької нотної книги "Защебетав жайворонок" (Канів.Родень. 2014). Зичимо  парафіянам УГКЦ Св.Миколая на Аскольдовій могилі зібратися у гурток "Вишивана партитура" - і довершити велику кількість вишиваних партитур із словами музичних канонів про Св.Богородицю та Сина Божого Месію. Катерина Пасічна, Олександр Ситник.
Add a comment
   

20 травня та 18 грудня 2018 року в Києві відбудуться Фестивалі-конкурси духовної пісні «Аскольдів Глас».

Субота, 24 лютого 2018, 09:06

Шановні друзі!

20 травня та 18 грудня 2018 року в Києві відбудуться Фестивалі-конкурси духовної пісні «Аскольдів Глас».

Фестиваль-конкурс «Аскольдів Глас» започаткований в 2007 році з ініціативи митрофорного протоієрея отця Ігоря Онишкевича та громади УГКЦ Св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій могилі, проводиться двічі на рік, має   екуменічний характер.

Конкурс популяризує українську пісенну традицію (духовну, патріотичну, календарно-обрядову, сучасну авторську музику), привертає увагу суспільства до духовних витоків українців та історії українського християнства, зокрема постаті київського князя Аскольда (в хрещенні Миколая) та проводиться на пожертви добродійників.

Звертаємося до парафіян церкви Св. Миколая, шанувальників української духовної пісні, меценатів та людей доброї волі і просимо про фінансову підтримку зазначених заходів.

Грошові пожертви можна зробити в церкві Св. Миколая на Аскольдовій могилі у скриньку «Пісенний конкурс «Аскольдів Глас»», а також внести на карту Приватбанку, відкриту за благословенням пароха церкви Св. Миколая отця Ігоря Онишкевича,

5168 7453 0002 6033 Маков’як Світлана.

Звіт про отримані пожертви і витрати буде висвітлюватись на парафіяльній газеті Оранта www.oranta.org         www.askoldova-mogyla.org

Божих ласк Вам та благословінь!

Митрофорний протоієрей отець Ігор Онишкевич.

Add a comment
 

«Богослужбовий спів може промовити більше, ніж слова»

Вівторок, 24 січня 2017, 20:33

xs18qlПро перші виклики для молодого регента, специфіку праці із церковними хорами та про те, що відбувається за лаштунками церковного співу, говоримо із Наталією Капітан – регентом Молодіжного хору Архикатедрального Собору святого Юра у Львові та хору Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ.

Як Ви прийшли у церковний спів - звідки ідея стати керівником церковного хору?

Add a comment

Читати далі: «Богослужбовий спів може промовити більше, ніж слова»

   

Сторінка 4 з 90

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/