Головна

Спільнота

«Дехто на фронті запитував мене, чи є молитва за дурнів. Тобто за родичів, які воюють по той бік…»

Субота, 18 лютого 2017, 21:21

15977900Наш співрозмовник — 37-річний священик УГКЦ, член чернечого згромадження “Товариство Ісуса”, о. Андрій Зелінський. Викладач-богослов, філософ, політолог, публіцист, волонтер. Автор кількох книг про сучасних українських фронтовиків, за одну з яких — «На ріках вавилонських. Кілька думок про повернення» — удостоєний відзнаки “Золотий герб Львова”. Ось уже одинадцятий рік духовно опікується воїнами, з часу російської агресії на Донбасі не один місяць пробув з ними пліч-о-пліч. Спілкуємося з отцем про те, що значить священик для оборонців країни, і про те, хто і як цю країну має будувати.

Add a comment

Читати далі: «Дехто на фронті запитував мене, чи є молитва за дурнів. Тобто за родичів, які воюють по той бік…»

 

Нові дослідження: коли діти вчаться смаків, музики і мови

Понеділок, 13 лютого 2017, 22:23

p040d81vВідповідно до нещодавніх досліджень, в дітей виробляються смакові вподобання ще в лоні матері. Що більше, «навчання» до народження не обмежується лише смаком.

Часто жінкам, що годують дітей грудьми, радять не їсти часнику, а вагітним також обмежувати свій раціон від гострої їжі. Науковець Пітер Хеппер з Університету Белфасту, вирішив дослідити це питання. Він разом з колегами провели дослідження над дітьми, матері яких їли і не їли часник впродовж вагітності.

Add a comment

Читати далі: Нові дослідження: коли діти вчаться смаків, музики і мови

 

Нові 10 порад від священика для ненормальних батьків

Неділя, 12 лютого 2017, 22:33

Vospitanie_rebenka_7_let_psihologiyaВи можете погоджуватися з певними принципами виховання, а можете вперто відмовлятися від них, маючи на все власну думку. Однак, правда про нас самих полягає в тому, що коли ми будемо ігнорувати очевидні речі, ми ризикуємо виростити скалічену та ненормальну дитину. Багатьох читачів обурив заголовок попереднього тексту: що я маю на увазі, коли пишу про ненормальних дітей? Так ось, треба чітко усвідомлювати, що існують певні норми духовного, душевного та фізичного розвитку особистості, не лише дорослих, але й дітей. І слово «ненормальний» тут зовсім не образливе, але таке, що максимально чітко характеризує стан певного відхилення від норми. Все, що не відповідає певній нормі – ненормальне. Батьки, які свідомо чи несвідомо ігнорують духовні, душевні та тілесні потреби своїх дітей – також ненормальні.

Add a comment

Читати далі: Нові 10 порад від священика для ненормальних батьків

   

Три завдання для сучасної молоді

Вівторок, 07 лютого 2017, 22:23

marynovych-1Завдання перше: створити політичну альтернативу

Результатом Майдану не стало творення нової політичної сили. Спроби її створити, звісно, були, але з різних причин не вдалися. Майданівські лідери пішли у владу, влились у старі міхи й, напевно, роблять багато доброго, але вони не створили необхідної альтернативи. Тож я очікую — і тепер не тільки від еліти Майдану, а від усіх молодих лідерів, — що буде знайдена розгадка феномену, в який включені ви всі.

Add a comment

Читати далі: Три завдання для сучасної молоді

 

7 порад від святого як виховувати дітей

П'ятниця, 03 лютого 2017, 21:52

galleryОдин із найбільших викликів у вихованні дитини – знати, коли і як її дисциплінувати. Що робити батьками (чи вчителям), коли їх діти точно знають «кнопочку», на яку слід натиснути, щоб добитись максимального виклику, і нічого з ними не поробиш?

Знайомтесь зі святим Іваном Боско. Його ще називають Дон Боско.

Дон Боско дуже добре розуміє, через що вам доводиться проходити, оскільки усе своє життя він присвятив формуванню молодих бунтівних хлопців. Він приймав на виховання сотні дітей з неблагополучних сімей, навчав їх і викладав усю свою енергію на те, щоб перетворити цих хлопців на праведних чоловіків, котрі служитимуть більшому добру суспільства. Add a comment

Читати далі: 7 порад від святого як виховувати дітей

   

Сторінка 10 з 79

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/