Головна

Спільнота

Чому я?

П'ятниця, 11 березня 2016, 00:12

EnI5reIhzJ8Чому саме я? Чому я, маю ризикувати, залишати родину, роботу, комфортне життя і йти добровільно в саме пекло війни? Багато разів чуєш такі запитання і вони ранять серце. Невже нам для того щоб захистити сім’ю потрібно постійно про це говорити, невже нам за це повинен хтось і щось давати? Ми завжди навіть у питанні життя шукаємо вигоди для себе.

Багато різних поглядів, багато розчарувань, але ми не маємо права зупинятись і розчаровуватись, ми повинні наполегливо працювати кожен на своєму місці, задля кращого майбутнього нашої неньки України, бо нарікання змін на краще не можуть принести.

Add a comment

Читати далі: Чому я?

 

Леся Українка: «єдиний мужчина в українському письменстві»

Четвер, 25 лютого 2016, 22:48

maxresdefaultЛариса Косач – геній української літератури, що входить в умовну тріаду Шевченко-Франко-Українка. Її вірші вчать ще змалку, тож здавалось би, що ми знаємо про цю поетесу все. Адже про неї завжди багато говорять, багато пишуть, багато дискутують… Принаймні, однозначно більше, ніж, скажімо, про її матір – ще одну визначну поетесу Олену Пчілку. Та насправді ми зовсім не знаємо Українки. Тож зараз я спробую трішки пролити світла на життєві таємниці феномену, який можна назвати «Ucrainka incognita». Add a comment

Читати далі: Леся Українка: «єдиний мужчина в українському письменстві»

 

Група «Першого грудня» підтримала ініціативу бізнесу розпочати діалог довкола суспільного договору

Четвер, 11 лютого 2016, 18:39

smalУкраїнські інтелектуали схвально оцінили заклик великого і середнього бізнесу до консолідації задля подолання кризи в країні.

Українська бізнес-ініціатива, до якої увійшли представники великого й середнього бізнесу, оприлюднила 1 лютого звернення «Український бізнес суспільству та владі». Підприємці закликали всі кола громадськості до відкритого  загальнонаціонального діалогу, метою якого є вироблення нового суспільного договору про спільні цілі та взаємні зобов’язання бізнесу, влади та суспільства і подолання кризи в державі.

Add a comment

Читати далі: Група «Першого грудня» підтримала ініціативу бізнесу розпочати діалог довкола суспільного договору

   

Підприємницький хист Андрея Шептицького

Понеділок, 01 лютого 2016, 17:25

5500B6Митрополит Андрей Шептицький був найзаможнішим греко-католиком, який створив на Галичині тіньовий уряд, що опікувався господарськими справами краю.

Християнська ФПГ

Коли 35-річний Роман Марія Александр граф на Шептицях Шептицький, більше відомий під своїм чернечим ім'ям Андрей, 1900 року став на чолі греко-католицької церкви, йому довелося скласти дві присяги - на вірність Папі Римському Леву XIII і цісареві Австро-Угорської імперії Францові Йосифові.

Add a comment

Читати далі: Підприємницький хист Андрея Шептицького

 

Освіта як національна ідея

Неділя, 31 січня 2016, 16:57

osvita_new_zakon1Необхідність реформування освіти й науки була очевидною, здається, для всіх. Але менш очевидними (як для професійної спільноти, так і для широкого загалу) виявилися конкретні напрями та методи, в яких реалізується реформа сьогодні. Скорочення фінансування науки і, як наслідок, відтік талановитої молоді за межі країни, зменшення кількості аудиторних годин в університетах, якість та об’єм викладання гуманітарних дисциплін, — про ці та інші пов’язані з реформою проблеми наша розмова з другим президентом Національного університету «Києво-Могилянська академія», а нині міністром освіти і науки України Сергієм Квітом.

Add a comment

Читати далі: Освіта як національна ідея

   

Сторінка 10 з 72

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/