Головна

Колонка редактора

Блаженніший Святослав вважає, що перед урядом стоїть завдання «врятувати не лише державу, а й добрих людей та службовців»

П'ятниця, 28 березня 2014, 23:22

Усі Церкви та релігійні організації підтримали оновлену владу, легітимізували з церковно-морального боку наш уряд. Я б сьогодні назвав його урядом національного порятунку.

Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) в інтерв’ю газеті «День», висловлюючись про кадрову політику нинішньої влади.

Add a comment

Читати далі: Блаженніший Святослав вважає, що перед урядом стоїть завдання «врятувати не лише державу, а й добрих людей та службовців»

 

З Різдвом Христовим

Неділя, 05 січня 2014, 22:01

Христос Раждається!

Духовно єднаємось з кожним парафіянином, з кожним читачем інтернет сторінок парафіяльного видання «Оранта» та сердечно вітаємо Вас з Різдвом Христовим!

Add a comment

Читати далі: З Різдвом Христовим

 

З Воскресінням Христовим!

Субота, 04 травня 2013, 23:46

Хай лине увись передзвін великодній,
І кличе молитва душу в політ!
Хай зійдуть на землю щедроти Господні
І крила розгорне оновлений світ!

Христос Воскрес!

Редакційна колегія вітає зі Світлим празником Воскресіння Христового! Божої ласки та благодаті, Христової любові у ваші серця, материнської опіки Пресвятої Богородиці.

Add a comment

Читати далі: З Воскресінням Христовим!

   

Мама і син з Христом

Понеділок, 08 квітня 2013, 13:15

Ніна Марчненко любила приходити молитись на Аскольдову Могилу і часто  недільну Божественну Літургію молилась в Патріаршому Соборі Воскресіння Христового в Києві. Тим вона свідчила, що є християнкою не розділеною конфесіями.

Її розповіді про свого сина і продовження його життя у ній у мамі, робили її святою. Мужні і світлі очі світились любов’ю і прощенням.

Add a comment

Читати далі: Мама і син з Христом

 

Неділя прощення

Неділя, 17 березня 2013, 01:00

«Неділя прощення»таку назву має Неділя перед початком Великого Посту. В цей день Церква запрошує вірних  простити один одному кривди та образи. Заохочує перепросити  своїх ближніх, щоб з чистим сумлінням стати на шлях Великого Посту, який провадить до Воскресіння. 

«Коли ви прощатимете людям їхні провини, то й Отець ваш небесний простить вам. А коли ви не будете прощати людям, то й Отець ваш небесний не простить вам провин ваших» (Мт. 6, 14-15)

Add a comment

Читати далі: Неділя прощення

   

Сторінка 5 з 9

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/