Головна

Тема номера

Чого я хочу навчити своїх дітей!?

П'ятниця, 15 вересня 2017, 12:19

img_9645Не бійся жити, не бійся творити, не бійся бути собою. Виступ Голови Патріаршої Комісії у справах молоді Української греко-католицької церкви на конференції TEDxUCU.

Ми з дружиною та дітьми часто говоримо про минуле, про те, де і як зародилась наша сім’я. Одним із найцікавіших є момент, коли я розповідаю, як ми спілкувалися. Перші чотири роки писали листи: на папері, в конверті з маркою. Власне, коли я кажу про це своїм дітям, мій середущий син жартома запитує: «Тату, а ти динозаврів бачив?».

Add a comment

Читати далі: Чого я хочу навчити своїх дітей!?

 

Стосунки з Богом – це зовсім не перелік приписів

Середа, 13 вересня 2017, 07:59

shutterstock_114722293-1024x682Ісус відкриває перед учнями щось значно глибше: бути слухняним і йти за ним означає дивитись в обличчя прокажених, паралітиків, грішників. Мати відвагу бачити дійсність – це значно більше, ніж просто виконувати встановлені норми.

Папа Франциск нещодавно відвідав Колумбію, де в проповіді під час меси говорив про вибір учнів, які пішли за Христом, зміну їхнього життя та свідомості загалом. Пропонуємо найцікавіше з євангельських роздумів Святішого Отця.

Add a comment

Читати далі: Стосунки з Богом – це зовсім не перелік приписів

 

Як отримати якнайбільше користі від Літургії?

Вівторок, 12 вересня 2017, 19:56

IMG_20170722_114404_HDRСвятий Йоан Віанней казав: «Якби ми насправді зрозуміли те, що відбувається на Літургії, ми б померли від радості».

Звички і рутина формують наш досвід і наше життя. Нерідко участь в недільній (і не лише) Літургії стає рутиною. Цих кілька звичок допоможуть відвідини Літургії зробити чимось особливішим, ніж просто звичкою. Участь в Літургії – це надзвичайна форма молитви і вона повинна бути духовною зустріччю з Христом. Add a comment

Читати далі: Як отримати якнайбільше користі від Літургії?

   

Патріарх Йосиф Сліпий: крізь терни до зірок

Четвер, 07 вересня 2017, 14:36

6597123456Цього річ ми відзначаємо 125-ліття з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого, ісповідника віри, в’язня сталінських лагерів, українця-патріота, незламного оборонця і будівничого Церкви, видатного вченого-богослова. А сьогодні день Його відходу по вічну нагороду до Господа, день його спочинку.

18 довгих років Блаженніший терпів голод і холод, тяжкі хвороби і моральне приниження, знущання кадебістів у сталінських лагерях. Він вижив і не зламався, навпаки – став сильнішим! Після звільнення зі сталінських лагерів немолодий уже митрополит Йосиф Сліпий зробив стільки, що іншим треба би було ціле життя. Add a comment

Читати далі: Патріарх Йосиф Сліпий: крізь терни до зірок

 

Як дисциплінувати дітей: 7 побожних вказівок св. Дона Боско

Вівторок, 05 вересня 2017, 16:27

bosco-with-children-blessing1Одне з найскладніших питань у вихованні дітей — це знати, як і коли їх прикликати до порядку. Що мають зробити батьки (або вчитель), коли дитина пречудово вміє поставити виклик найтяжчого калібру і здається, що жодні засоби не діють?

Ми звернулися до святого Йоана Боско. Можна його називати Дон Боско, на знак поваги.

Дон Боско прекрасно знає, через що ти зараз проходиш, бо він присвятив усе своє життя формуванню характерів молодих збунтованих хлопців. Він приймав сотні вбогих підлітків, виховуючи їх і віддаючи всю свою енергію, аби перемінити тих хлопців у людей праведних, які би служили вищому благу в суспільстві.

Add a comment

Читати далі: Як дисциплінувати дітей: 7 побожних вказівок св. Дона Боско

   

Сторінка 10 з 127

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/