Головна

Служіння у рамках Суспільного тижня

11 листопада 2011 р. в рамках служіння Суспільного тижня проголошеного церквою, церковна служба християнського милосердя « Карітас-Печерськ» парафії св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі відвідали Чернігівську виправну жіночу колонію. У служінні милосердя взяли участь: о. Ігор Онишкевич з парафіянами-волонтерами Ірина Журило і артисти. Біля виправного закладу нас зустріли с.Оксана Пелех та с. Христина Пецольд, які бувають тут досить часто: приносять передачі, виконують деякі прохання жінок, що перебувають в колонії, а ще, неподалік Чернігова, в селищі Любичі разом з священником редемптористом о. Віталієм Котиком працюють над створенням реабіталіційного центру для жінок, що звільняються. Місцева влада для цих цілей віддала старе приміщення швейного училища, де зараз коштом жертводавців провадиться ремонт.

Приїхали ми не з порожніми руками -  привезли подарунки: засоби особистої гігієни, солодощі, духовну літературу. І хоча наш приїзд був не зовсім домовлений з керівництвом закладу зустріли нас доброзичливо. Адже для жінок, які там перебувають важливим є не лише подарунки, а й спілкування, добре слово, увага.

А ще ми змогли порадувати жінок концертом. З нами приїхали Вольбін Юрій Тарасович – співак, та Феджора Зенон Володимирович – баяніст. Під акомпонемент баяну прозвучали улюблені українські пісні: «Світи місяченько», «Човен Хитається», «Рідна мати моя», «Ой Марічко чичері» та інші.

Перед жінками з духовним словом виступив О. Ігор Онишкевич.

А ще до нас звернулись жінки з своїми проханнями:

- Саламаха Олена Анатоліївна з Новомосковська  просить надіслати їй 2 метри тканини для вишивання рушників та червоних ниток світлого та темного відтінків.

- Буздарьова Наталя Михайлівна

- Мех Інна Олександрівна

- Рубан Тетяна Володимирівна просять допомогти мильними засобами.

- Ляшенко Т.І. (2-й загін) просить придбати їй телефонну картку, бо вже понад вісім місяців не чула голосу своєї мами, інваліда ІІ групи.

- Балчугова Т.В. (1-й загін): «Оращаюсь к Вам с просьбой. В связи с тем, что мое первичное за\явление в Эвросуд зарегистрировано, мне необходимо отослать им пакет документов, а так как я инвалид ІІ группы, я не работаю и пенсию здесь не получаю. Для отправки нужны марки на 100 гривен. Прошу Вас помогите в правом деле. Отправить документы нужно в конце ноября. Очень на Вас надеюсь и заранее благодарю.

Більше двох годин ми спілкувалися з сестрами, народна пісня поєднувалася зі словом Божим які промовляли всі учасники суспільного служіння. Допомога була закуплена на суму 1500 гривен за проектом який наданий парафії в рамках УКУ, підбирала продукти і засоби гігієни волонтерка Світлана. Дорожньо-транспортні витрати становлять  400 гривен, що є пожертвою в скриньку св. Миколая на Аскольдовій могилі. Одяг, книги, ручки, зошити були подаровані парафіянами. Засоби гігієни і білизна була отримана від благодійного фонду «Олива». Ми зробили добру справу іменем наших парафіян. Хай бог благословить всіх.

Ірина Журило, спеціально для «Оранти».

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/