Головна

«Війна і мир починаються в людському серці»

«У світлі Божого слова ми краще починаємо розуміти страждання, які спадають на нас, на наших ближніх чи на наш народ». Про це сьогодні, 3 липня, в Патріаршому cоборі Воскресіння Христового сказав владика Богдан (Дзюрах), Адміністратор Патріаршої курії, під час проповіді на Богослужінні для працівників Патріаршої курії.

Владика Богдан просить пам’ятати, що Ісус заохочує нас не тільки прийти до Нього. «Його серце – Боже серце, здатне вмістити журби і болі всіх людей, цілого людства. Бо це серце Боже. Тому не вагаймося принести до престолу Всевишнього болі, журби, страждання інших людей», – закликає проповідник.

Владика зазначив, що можна принести «журбу, втому наших співгромадян, які живуть на Сході України, живуть у тіні смерті, в постійній небезпеці, бо живуть у стані війни».

«Молімося і принесімо журби наших державних керівників, на яких лежить великий обов’язок прийняти правильні рішення серед багатьох можливих варіантів. Їм потрібен дар Святого Духа - дар ради, щоби вони могли прийняти єдино правильне рішення, яке служитиме добру нашого народу», – сказав Архиєрей.

Єпископ закликає приносити і журби, переживання, думки наших воїнів, які сьогодні перебувають на передовій, ризикують своїм життя, щоб захистити наше з вами життя.

«Принесімо також перед престіл Всевишнього тих людей, в серці яких помістилася ненависть, злоба і агресія, – наших ворогів. Бо до їхнього серця тільки Бог має доступ», – вважає Секретар Синоду.

На його переконання, «як війна, так і мир, починаються в людському серці». Тож закликає він: «...віднесімо їхні серця і вкладімо їх у серце Ісуса, щоби воно перемінило їх, навернуло від злих намірів і бажань».

Департамент інформації УГКЦ

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/