Головна

«Особи, яким буде доручена влада, мають розуміти, що повинні служити, згідно з Божою волею…»

Ми стоїмо на порозі нової ери в історії нашого народу. Народ, а головно молоде покоління, болісно відчуло обман колишньої влади. Проте завдяки рішучим діям народу, що вийшов на майдани по всій Україні, та невинно пролитій крові прийшла зміна. Ми щиро надіємося, що це справжня зміна до кращого майбутнього.

Про це сказав Блаженніший Любомир (Гузар), Архиєпископ-емерит УГКЦ, у черговому відеоблозі.

http://www.youtube.com/watch?v=SB5scw-SuiQ

Він також зазначив, що особи, яким буде доручена влада, повинні розуміти, що повинні служити, згідно з Божою волею. Бо всяка влада є від Бога, тому її потрібно виконувати за Його волею.

«Усі, кому буде поручена влада майбутнього, повинні бути свідомі того, що мають служити народові, шанувати гідність громадян, захищати їхні права, розв’язувати всі суспільні проблеми справедливо. А народ повинен підтримати ту владу, яку обере, і водночас старатися докласти зусилля, щоб життя в громаді було гідне, а також  пильнувати, щоб представники державної влади сповняли свої завдання згідно з Божою волею, чесно і патріотично», - сказав Блаженніший Любомир.

Він також наголосив, що завданням народу є свідомо працювати, щоб своїми зусиллями уможливлювати дальший розвиток нормального правління.

Пригадуючи кроки минулої влади, Архиєпископ Любомир зауважив, що тодішня влада думала, що може діяти безкарно і без жодного контролю. Якими ж жахливими є наслідки цього?! «Народ не мав контакту із владою. Він втратив цілковито довіру до неї. А влада крала державне майно, не зважала на права людей, говорила їм неправду, а наприкінці, за її рішенням, було вбито багато невинних», - сказав він.

Наостанок Блаженніший Любомир закликав усіх довіряти одне одному, працювати чесно, спільно. Саме тоді вдасться розв’язувати проблеми нашого життя. «Потрібно просити Бога, щоб наша праця була гідна нашого людського покликання, щоб ми служили людям і прославляли Господа», - сказав Блаженніший Любомир (Гузар).

Департамент інформації УГКЦ

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/