Головна

Отрута в голові (30 січня)

Одна дівчина вийшла заміж і пішла жити за невістку. Але вона не могла зносити повсякчасних докорів свекрухи і вирішила позбутися її. Пішла вона до знахаря і сказала йому:

-          Не маю сили більше жити із свекрухою. Вона зводить мене з розуму. Чи не могли б ви допомогти мені?

-          А як?

-          Продайте мені отруту. Я хочу отруїти свекруху і спекатися усіх лих.

-          Гаразд, я допоможу тобі. Але пам’ятай дві речі. По-перше, ти не можеш отруїти свекруху відразу, тому, що люди здогадаються про все. Я даватиму тобі трави. які вбиватимуть поступово. І щоб остаточно позбутися всіх підозр, ти мусиш вгамувати свій гнів, навчитися поважати її. любити і бути терплячою. Тоді нікому й на гадку не спаде тебе підозрювати.

Дівчина на все погодилась, взяла трави і почала додавати їх до їди свекрухи. Окрім того, вона навчилася контролювати себе, прислухалася до свекрухи і поважала її. І коли та побачила , як змінилося ставлення дівчини до неї, вона від щирого серця полюбила невістку. І розповідала усім, що її невістка найкраща, про яку тільки й мріяти можна.

За пів року, вони вже були як матір і донька.

І прийшла дівчина до знахаря і почала благати:

-          Ради Бога, врятуйте мою свекруху від тієї отрути. Я її полюбила і не хочу вбивати.

Знахар посміхнувся і відповів:

-          Не хвилюйся, не давав я тобі жодної отрути, а тільки приправи. Отрута була у твоїй голові і ти позбулася її сама.

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/