Головна

Бути християнином – це більше, ніж те, що ви стверджуєте

Пастор Єремія Стейпек переодягнувся у бездомного і пішов до церкви, яку відвідує 10 000 вірян. Тут, в цій церкві і в цей день його мали відрекомендувати як головного пастора.

Він ходив навколо церкви, яку незабаром мали передати йому, протягом тридцяти хвилин. В той час вона заповнювалася людьми, котрі прийшли на Службу, і тільки три людини з цих 10 000 привіталися з ним. Він попросив, щоб люди подали йому кілька монет, аби купити їжу... НІХТО в церкві не подав йому ані копійки. Він увійшов у святилище, щоб сісти в передній частині церкви, і ашери (служителі) попросили його пересісти назад. Він вітався з людьми, але у відповідь отримував прискіпливі й несхвальні погляди людей, котрі дивилися на нього з осудом.

Він сидів при вході до церкви і слухав церковні оголошення. Коли все це було сказано, старійшини піднялися і з радістю представили нового пастора церкви пастві... "Ми хотіли б відрекомендувати вам пастора Єремію Стейпека". Люди роззиралися навколо, аплодуючи від радості й очікування...

Безхатько, що сидів позаду, встав... і почав спускатися по проходу - оплески припинилися. ВСІ очі були спрямовані на нього... Він підійшов до вівтаря і взяв у старійшин мікрофон, зробив паузу на мить, а потім прочитав: "Прийдіть, благословенні Отцем Моїм і успадкуйте Царство, призначене вам від дня створення світу. Це вам нагорода, бо голодного Мене ви нагодували, а спраглого напоїли. Подорожньому Мені дали притулок, нагого вдягнули, хворого доглядали, а коли Я був у в’язниці, ви прийшли провідати Мене”. І тоді праведні запитають: "Господи, коли це ми бачили Тебе голодним і нагодували, а спраглого напоїли? Коли це було, щоб ми перехожому Тобі дали притулок, а нагого вдягнули? Коли ми бачили Тебе недужим, і коли це Ми приходили до Тебе у в’язницю?”. Тоді Цар відповість їм: "Істинно кажу вам: все, що ви робили для когось із найменших братів Моїх, ви це робили для Мене”. Тоді скаже Цар до тих, хто буде ліворуч від Нього: "Геть від Мене, ви, прокляті, геть у вогонь вічний, що приготований дияволові та його ангелам. Це вам покарання за те, що голодного Мене ви не нагодували, а спраглого не напоїли. Перехожому Мені не дали притулку, а нагому не дали ніякої одежини. Коли ж Я був хворий і у в’язниці, ви не подбали про Мене”. І тоді вони у відповідь скажуть: "Господи, коли таке було, щоб ми Тебе бачили голодним чи спраглим, мандрівником чи нагим, хворим чи ув’язненим – і не допомогли Тобі?”. А Він їм на те: "Істинно кажу вам: щоразу, коли ви відмовляли в допомозі одному з братів Моїх найменших, ви відмовляли й Мені” (Євангеліє від Матея, 25 глава, 31-46 вірші).

Після того, як він прочитав це, то подивився на паству й розповів їм усім, що він відчув того ранку... Багато хто почав плакати, і багато голів схилось у соромі й молитві; тоді він сказав: "Сьогодні я бачу зібрання людей, а не церкву Ісуса Христа. У світі достатньо людей, але недостатньо учнів... Коли ВИ вирішите стати учнями?". Потім він розпустив зібрання до наступного тижня.

Бути християнином – це більше, ніж те, що ви стверджуєте. Це те, чим ви живете і ділитеся з іншими!

Переклад: Марта Зозуля

На фото: пастор Єремія Стейпек в образі бездомного

За матеріалами: viranadiylybov.blogspot.com

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/