Головна

Християнофобія - всесвітня загроза

Про християнофобію і необхідність оборони визнавців Христа відомий соціолог і релігієзнавець Масімо Інтровіньє розмовляв з російським агентством «Інтерфакс-Релігія». Інтровіньє був експертом ОБСЄ у справах аналізу і протистояння расизму, антисемітизму та дискримінації християн і визнавців інших релігій.

Соціолог і релігієзнавець аналізував ситуацію у світі й прийнятий нещодавно в Росії закон про оборону почуттів віруючих. В епоху зростаючої християнофобії, атак на релігію у багатьох країнах світу прийняття закону про оборону почуттів віруючих є дуже доречним. На його думку, християнофобія є всесвітньою загрозою і виявом ненависті, тому державні правові системи повинні це враховувати.

Масімо Інтровіньє зазначив також, що як у середині ХХ століття приймали закони проти антисемітизму, так тепер необхідно приймати закони для оборони прав християн і Церкви, які всюди піддають нападам. У світовій пресі можна побачити віддзеркалення упереджень, фальшивих стереотипів на тему християн, які мають свою думку на теми одностатевих шлюбів, абортів, подружньої вірності та моделі родини.

За матеріалами: wiara.pl

При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на "КАТОЛИЦЬКИЙ ОГЛЯДАЧ" обов'язкове.

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/