Святого священномученика Йосафата, архиєп. Полоцького

Історичні постаті у християнстві

Середа, 24 листопада 2010, 21:19

Коротка історія

Празник святого священномученика Йосафата для вірних Української Католицької Церкви особливо дорогий, світлий і радісний, бо це празник нашого українського святого, празник нашого брата по крові й кості, празник великого апостола й мученика за святу віру й єдність Церков. Add a comment

Читати далі: Святого священномученика Йосафата, архиєп. Полоцького

   

«Світло світу. Папа, Церква, знаки часів»

Світ

Середа, 24 листопада 2010, 21:15

Книга-інтерв’ю Папи Венедикта ХVІ «Світло світу. Папа, Церква, знаки часів» в якій зібрані його розмови з німецьким журналістом та письменником Петером Сеевальдом, які цього літа були проведені в Кастель Ґандольфо проблизу Риму, була представлена у Ватикані у вівторок 23 листопада 2010 року. Книга нараховує коло 280 сторінок і Папа в безпосередній, особистий спосіб відповідає на понад 90 запитань. Книга вийшла вісьмома мовами світу. Святіший Отець, не ухиляючись від відповідей, відповідає на питання, що стосуються Бога, Церкви і світу, кризи віри і суспільства, світової економічної кризи та багатьох інших питань.

Add a comment

Читати далі: «Світло світу. Папа, Церква, знаки часів»

   

Резолюція Міжнародної наукової конференції «Християнізаційні впливи в Київській Русі за часів князя Оскольда: 1150 років»

Україна

Середа, 24 листопада 2010, 21:13

19-20 листопада 2010 р. у м. Чернігові на базі Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка та за підтримки Чернігівської обласної державної адміністрації проведено Міжнародну наукову конференцію “Християнізаційні впливи в Київській Русі за часів князя Оскольда: 1150 років”. Конференцію організовано з нагоди 1150-річчя походу князя Оскольда Київського на Константинополь у 860 р., укладання першого мирного договору між Руссю та Візантією та початку поступової християнізації в Київській Русі.

Add a comment

Читати далі: Резолюція Міжнародної наукової конференції «Християнізаційні впливи в Київській Русі за часів князя Оскольда: 1150 років»

   

Сторінка 1190 з 1362

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570





http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/