«Такі пастирські візити є дуже великим кроком та способом, як ми повинні будувати Патріархат нашої Церкви»

Світ

Вівторок, 12 квітня 2011, 16:59

інтерв'ю Блаженнішого Святослава про візит до Аргентини

Найперше хочемо Вас, Блаженніший Святославе, привітати з цим вибором Синоду нашої Церкви та нелегким і дуже відповідальним служінням. І наше перше запитання: Чому саме до Аргентини Ви запланували свій перший архипастирський візит?

Думаю, що добрий пастир завжди повинен спішити туди, де найбільш є розгубленою чи загубленою його овечка. І так сталося, що коли я був обраний Главою УГКЦ, наша єпархія в Аргентині почулася дуже розгубленою, можливо навіть покинутою, тому що цей єпископський осідок опорожнів. Дуже багато наших вірних, нашого духовенства і монашества до мене зверталося з привітанням, але воднораз і з сумом, бо говорили, що почувають себе розгубленими, бо я їх покидаю.

Add a comment

Читати далі: «Такі пастирські візити є дуже великим кроком та способом, як ми повинні будувати Патріархат нашої Церкви»

   

Новий Глава УГКЦ: це всерйоз і надовго

Україна

Понеділок, 11 квітня 2011, 13:30

Такого вибору нового Глави Української Греко-Католицької Церкви не прогнозував жоден експерт. Ніхто з них не думав, що Синод зупиниться на наймолодшому за віком владиці — Святославу (Шевчуку). Але про такий вибір говорили миряни. І напевно очікували, якщо дивитися по численній позитивній реакцій.

Чому той, про якого фактично не згадували експерти, став таким бажаним предстоятелем УГКЦ? Спробуємо вияснити чому він і спрогнозувати що далі, застосувавши традиційний для нововибраного поділ на три пункти, щоби бути чітким.

Add a comment

Читати далі: Новий Глава УГКЦ: це всерйоз і надовго

   

Неділя Квітна. Вхід Господній у Єрусалим

Україна

Понеділок, 11 квітня 2011, 12:35

Коротка історія

Празник торжественного в'їзду Ісуса Христа до Єрусалима належить до найдавніших празників у Східній Церкві. Свідчення про його святкування сягають III століття. Святкування цього празника почалося в Єрусалимі і невдовзі стало празником усієї Східної Церкви.

Сильвія Аквітанська у щоденнику свого паломництва святими місцями детально описує, як відбувався цей празник у Єрусалимі в IV столітті. Там читаємо, що вірні Єрусалима щорічно намагалися наново переживати подію Христового в'їзду до Єрусалима так, як вона відбулася перший раз. 

Add a comment

Читати далі: Неділя Квітна. Вхід Господній у Єрусалим

   

Сторінка 1161 з 1362

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570





http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/