Тема міграції в новій енцикліці Папи Венедикта XVI «Caritas in Veritate»

Світ

Понеділок, 20 липня 2009, 22:29

http://3.bp.blogspot.com/_WPjZST8SC40/SD3LDY9qqDI/AAAAAAAASME/xkzl2zvqZ74/s400/destauranimams121007.jpg«Caritas in Veritate» (з лат. «Любов у істині») є третьою за чергою енциклікою Папи Венедикта XVI. Цього разу Святіший Отець присвячує свої роздуми соціальним проблемам та темі цілісного розвитку людини. Як відомо, нова енцикліка була підписана до друку Папою Венедиктом XVI 29 червня 2009 року, а 7 липня, напередодні самміту «Великої вісімки», що проходив у Аквілі (Італія), «Caritas in Veritate» була представлена та опублікована французькою, англійською, італійською, польською, португальською, іспанською та німецькою мовами.

У п'ятому розділі під заголовком «Співробітництво людської родини» енцикліка «Caritas in Veritate» звертає увагу світової громадськості зокрема на проблеми міграції.

Як відомо, феномен міграції як з огляду української численної еміграції в країни Західної Європи та Америки, так і з огляду іноземної імміграції в Україну є неабияк актуальний і українському суспільству, який нажаль поки що не знаходить широкого відголосу ні серед політиків, ні в українських ЗМІ. Add a comment

Читати далі: Тема міграції в новій енцикліці Папи Венедикта XVI «Caritas in Veritate»

   

Бог єднає Україну

Спільнота

Субота, 18 липня 2009, 22:05

Парафіянка з Донбасу під час літніх канікул пройшла школу лідерства в Українському католицькому університеті

Про таку поїздку можна було тільки мріяти. Львів - це мрія. Бажаю кожному поринути в цю затишну українську атмосферу! Зустріла нас сестра Луїза Цюпа, директор  катехитичного педагогічного інституту, заступник голови патріаршої катехитичної комісії УГКЦ. В самій школі у нас відбулися тренінги з соціальної педагогіки та богослов'я. Тут я познайомилася з активними, веселими, духовно багатими людьми, які не лише навчали мене, але і вчилися у мене.

Add a comment

Читати далі: Бог єднає Україну

   

ХРЕЩЕННЯ РУСІ-УКРАЇНИ

Україна

Субота, 18 липня 2009, 21:53

Всесвітлішим, всечеснішим

та високопреподобним отцям-душпастирям

Київської архиєпархії УГКЦ

Слава Ісусу Христу!

Цього року, в неділю, 26 липня, наша Церква буде згадувати та урочисто святкувати 1021 річницю Хрещення Русі-України, дату, знаменну для всіх нас - спадкоємців Володимирового Хрещення.

З цієї нагоди поручаю всім парохам та адміністраторам Київської архиєпархії: Add a comment

Читати далі: ХРЕЩЕННЯ РУСІ-УКРАЇНИ

   

Сторінка 1069 з 1168

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/