Святвечір у сталінському висланні: спогади свідка
Середа, 24 грудня 2014, 18:45
Наближається Різдво. Перед господинями постають турботи по гідну підготовку святкового різдвяного столу, прикраси будинку. Іноді ці матеріальні занепокоєння затуляють головне - зміст свята, Різдва Спасителя. Тим часом в пам'яті наших багатьох віруючих є особливо зворушливі моменти святкування Різдва, коли не було багато накритих столів, але було справжнє відчуття близького приходу Спасителя.
Читати далі: Святвечір у сталінському висланні: спогади свідка
Празник Зачаття Богородиці Святою Анною
Понеділок, 22 грудня 2014, 00:08
Давній і глибокий культ Пресвятої Богородиці, що є знаменною віхою Східної Церкви, виявляється у великій кількості Богородичних празників у нашому церковному календарі. Ті празники розказують нам найважливіші моменти з життя Божої Матері від її чудесного зачаття аж до її славного успення.
Святе Євангеліє не багато говорить про життя Пречистої Діви Марії, тож нічого дивного, що більшість Богородичних празників не основується на подіях святого Євангелія, а радше на християнській традиції та на оповіданнях апокрифічних книг перших віків. Сюди належить також і празник Зачаття, який наша Церква святкує 9 грудня. Цей празник має окрему історію на Сході та на Заході. Тож погляньмо на його історію у Східній, Західній і нашій Церквах. Add a comment
«Лише любов до Бога і Батьківщини може зробити людину героєм»
Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила
П'ятниця, 19 грудня 2014, 23:58
Ми справді зможемо перемогти не тільки зовнішнього агресора, а й економічні негаразди, суспільні кризові ситуації, реформувати наше суспільство лише тоді, коли навчимося робити діла милосердя, як це робив святий Миколай. Про це сьогодні, у день Святого Миколая сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав під час проповіді до вірних у храмі Святого Миколая на Аскольдовій могилі.
Читати далі: «Лише любов до Бога і Батьківщини може зробити людину героєм»
Сторінка 571 з 1376