Євген Сверстюк: «Мало самого таланту: треба мати український хребет»
Субота, 31 січня 2015, 21:40
Людина приходить у світ, щоб виповнити його таїною своєї присутності. Таїною, яка помножує радість, мудрість та світлість Божого задуму. Розмову про Євгена Сверстюка слід провадити спокійно, поза пафосом і дифірамбами. Він був людиною, умудреною життям, відчуттям власної міри присутності у світі.
Уже нині приходить розуміння того, що він єдиний виповнював цілий пласт культури, такої потрібної за теперішніх умов, розуміючи необхідність культивування й збереження духовних цінностей. Жодна його публікація не лишалася поза увагою публіки. Його любили, його не любили, але читали всі й усі коментували. Його книги розходилися блискавично й відразу ставали бібліографічною рідкістю.
Add a commentЧитати далі: Євген Сверстюк: «Мало самого таланту: треба мати український хребет»
«Найгірший вірус сьогодення – хабарництво і дволикість»
Субота, 31 січня 2015, 03:22
Капелан Майдану, богослов, отець-доктор Михайло Димид у співавторстві з дочкою Климентією видав книгу-фотоальбом «Каміння Майдану». Про Майдан отець може говорити годинами. Подаємо кілька найцікавіших цитат о. Михайла з презентації книги, що відбулася у Тернополі.
Майдан показав мені справжню українську молодь, яка прагнула жити по-іншому і відстояла свій вибір. Я побачив справжніх чоловіків, готових брати відповідальність…», «Майдан — це не тільки велика географічна, а й космічна територія. Це люди, які почули голос Божий і пішли за ним…»,
Add a commentЧитати далі: «Найгірший вірус сьогодення – хабарництво і дволикість»
Нерукотворний образ Ісуса Христа
П'ятниця, 30 січня 2015, 22:20
30 січня 2015 році Блаженніший Святослав, Глава і Отець УГКЦ, у співслужінні з владиками Синоду УГКЦ відслужив Вечірню в архикатедральному соборі Святого Юра, після якої відкрив для привселюдного почитання Нерукотворний образ Ісуса Христа.
На початку Богослужіння Першоієрарх Церкви наголосив на тому, що сьогодні українцям випала унікальна можливість – «побачити Боже обличчя». За його словами, Нерукотворний образ Ісуса Христа Ісуса - унікальна реліквія часів земного життя Спасителя: «Ісус Христос взяв особисто в руки цей обрус і притулив до свого обличчя. Тому він називається нерукотворним. Цим обрусом він зцілив Ефеського царя від прокази».
Add a commentСторінка 557 з 1376