Головна

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

Християнський табір «Віри, Надії, Любові»

Субота, 27 червня 2009, 23:49

Сьогоднішня субота була наповнена мандрівками. Зранку діти разом з вихователями вирушили у подорож до районного містечка Татарбунари. Від нашого місця відпочинку за 40 км. Дорога пролягала вздовж лікувального озера Сасик. Колись це зеро було з'єднане з морем і було одним з найбільших  місць нересту морської риби.

Add a comment

Читати далі: Християнський табір «Віри, Надії, Любові»

 

8 років візиту Папи Івана Павла ІІ

Четвер, 25 червня 2009, 21:38

8 років тому, нашу церкву відвідав Його Святість Іван Павло ІІ. У цей день парафіяни церкви св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі молились за прославу Святішого. Отець Анатолій Тесля відправив Святу Літургію пам'яті Папи Павла ІІ.

Візит Папи Івана Павла ІІ і молитву перед копією Чудотворної Ікони Зарваницької Божої Матері у церкві св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі пам'ятатиме кожен наш парафіянин і віруючий УГКЦ. З візитом Папи Івана Павлі ІІ наша церква утвердилась, зросла, укріпилась вірою і збагатилася милосердям та любов'ю до Бога.

Add a comment

Читати далі: 8 років візиту Папи Івана Павла ІІ

 

Християнський табір «Віри, Надії, Любові» парафії св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

Четвер, 25 червня 2009, 21:00

До відома батьків і наших благодійників, які допомогли провести цей табір на березі Чорного  моря. Нарешті ми змогли розібратись де знаходимось. Між Одесою та гирлом Дунаю у Татарбунарському районі, є курортна зона «Расейка», що розмістилась на околицях села Приморське. Щоб потрапити на наш пляж треба пройти дерев'яним містком через озеро Джантшейське. Це прісне озеро заросле очеретом, цей очерет росте на наших очах. Озеро наповнене різною живністю, співом птахів, та кумканням жаб. У небі часто можна побачити ключі гусей, качок, а особливе захоплення у дітей викликають рожеві пелікани. Повсюди можна зустріти качок з виводками.

Add a comment

Читати далі: Християнський табір «Віри, Надії, Любові» парафії св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

   

Неділя всіх святих

Понеділок, 15 червня 2009, 16:16

«Величаємо Вас Апостоли, Мученики, Пророки і всі Святі, і почитаємо святу пам'ять вашу, Ви бо молите за нас Христа Бога нашого»

(Величаніє на неділю Всіх Святих)

Перша неділя по Зшестю Святого Духа має назву Неділі Всіх Святих. Саме в цю неділю ми величаємо Всіх Святих. Ми повинні шанувати і почитати Їх у цю неділю, і не тільки у цю неділю, а завжди, адже Святі моляться за нас.

Add a comment

Читати далі: Неділя всіх святих

 

Празник Святої П’ятдесятниці

Вівторок, 09 червня 2009, 11:49

«Ми бачили світло істинне, ми прийняли Духа Небесного, ми знайшли віру істинну, нероздільній Тройці поклоняємося, Вона бо спасла нас»

( Стиховня вечірні П'ятдесятниці )

На 7 червня 2009 року припадає величний та прекрасний празник Святої П'ятдесятниці. Так ми його називаємо, адже саме стільки днів пройшло після світлого празника Пасхи. Це свято також має назву Зіслання Святого Духа, адже після 50-ти днів по Світлому Воскресінню Господа нашого Ісуса Христа на апостолів зійшов Святий Дух. Він освітив, просвітив і зберіг на правдивій дорозі апостолів. Цей день християни називають також Днем Святої Тройці. Власне, з часу сходження Святого Духа починає діяти Христова Церква.

Add a comment

Читати далі: Празник Святої П’ятдесятниці

   

Сторінка 102 з 109

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/