Спільнота
Цікаві факти про український прапор
Середа, 23 серпня 2017, 10:41
23 серпня - День Державного прапора України.
1. Найдавніші українські прапорні полотнища були трикутно-клинової форм.
2. Державний прапор України — прапор із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольору із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3.
3. Князь Данило Галицький, засновуючи місто Львів (перша згадка в літописах - 1256) названий на честь свого сина Лева, подарував жителям герб із золотим левом на синьому тлі. Це говорить про те, що Україні властиве поєднання синього і жовтого. Add a comment
Поприбирай — щастя побільшає!
П'ятниця, 18 серпня 2017, 16:13
У чистому і впорядкованому просторі легше відпочити і розслабитися.
Твій розум стає більш творчим і гнучким, коли тебе не розпорошують купи речей, які чекають, коли їх поскладають або випрасують, піраміди недочитаних книжок чи газет…
Протягом життя ти набуваєш численні вміння. Ходиш на курси, лекції, заняття, творчі лабораторії, читаєш книжки, вдосконалюєшся в різних галузях. Вивчаєш іноземні мови або розвиваєш свої мистецькі таланти. Інколи записуєшся на заняття, де поглиблюєш таємниці практичних, щоденних занять — готування або шиття.
Add a commentАборти провокують в «уцілілих» дітей наміри самогубства
Четвер, 17 серпня 2017, 15:15
Чому аборти в родині штовхають до самогубства підлітків?.
Підсвідомі очікування жінки, котра вирішила позбутися своєї дитини.
Причини, котрі штовхають до цього вчинку.Наслідки аборту, які є дуже потужні, - постабортний синдром. Цей синдром має таку властивість: він може проявлятися безпосередньо після аборту, а може проявлятися через 10, 20 років після здійснення аборту.
Add a commentЧитати далі: Аборти провокують в «уцілілих» дітей наміри самогубства
В усіх типах медій споживачі віддають перевагу продуктам українською мовою
Четвер, 17 серпня 2017, 08:10
Пояснюючи вживання у своїх виданнях або програмах лише чи переважно російської мови, українські медійні менеджери традиційно твердили, що цій мові віддає перевагу їхня авдиторія. У цих твердженнях була частка правди: українськомовні читачі охочіше споживали медійні продукти звичною для них російською, аніж російськомовні приймали українську, в якій за совєтських часів не мали потреби. Додаткову перевагу російській мові давало її істотне переважання серед міських читачів, які були заможніші й тому привабливіші для рекламодавців, ніж сільські, а в деяких випадках ще й фізично досяжніші для виробників. Ще одним важливим чинником успіху російськомовних продуктів була можливість їх використання на ринку не лише України, а й багатьох інших постсовєтських країн, зокрема найбільшому й найприбутковішому російському.
Add a commentЧитати далі: В усіх типах медій споживачі віддають перевагу продуктам українською мовою
«Треба чітко диференціювати, де наслідки контузії, де – посттравматичний стресовий розлад чи гострий стрес, а де, вибачте, просто девіантна поведінка»
Вівторок, 15 серпня 2017, 22:50
З кризовим психологом Тетяною Рожковою говорили про те, чи дійсно всі бійці, які воювали у цій війні, мають посттравматичний синдром. А також, чим небезпечна контузія, які наслідки вона має і як їм запобігти.
– Найчастіше про бійців, які приходять із зони АТО на ротацію, у відпустку чи повертаються з війни назавжди, у суспільстві говорять, що вони «стали якимись не такими». Мовляв, у всіх у них страшний ПТСР (посттравматичний стресовий розлад – авт.). Я знаю, що ти маєш зовсім іншу думку з цього приводу.
Add a commentБільше статей...
Сторінка 17 з 91