Спільнота
Не можна хотіти дітей за всяку ціну.
Четвер, 07 вересня 2017, 20:26
Якщо подружжя за будь яку ціну хоче дітей - це вже патологія з точки зору психолога. Це відхилення особистості, це вже і гріх, і пристрасть. Саме тому, що діти не є сенсом шлюбу і сенсом життя людини. Сенсом життя людини є вона сама, її безсмертна душа. На жаль, дуже часто подружжя хоче «дітьми» закрити пролом в своєму подружньому існуванні. Вони хочуть за рахунок народження дітей вирішити якусь свою подружню проблему. А цього ніколи не можна робити. Якщо подружжя не люблять один одного, у них немає миру, вони не можуть дружити, вони не вміють налагодити відносини, то народження дітей нічого їм не додасть, навпаки може ускладнити, віддалити їх один від одного. Коли народжується дитина, дружина повністю перемикається на дитину. Чоловік починає ревнувати. Виникає причина для ще одного конфлікту.
Чи варто змушувати дітей іти до церкви?
Середа, 06 вересня 2017, 10:50
Наш 16-річний син відмовляється відвідувати церкву разом з нами і каже, що він досить дорослий, щоб вирішити за себе, чи йому йти чи ні. Я боюся примушувати його в цій ситуації, бо не хочу, щоб він виріс ненавидячи церкву, але мене дуже засмучує те, що він більше не має бажання йти туди сам. Маю я залишити все як є чи все ж наполягати далі? (Джулія).
Дорога Джуліє!
Ви не можете змусити людину любити щось, але ви можете змусити людину зробити щось, особливо якщо ця особа – ваша дитина, яка живе під вашим дахом. Якщо би сьогодні ваш 16-річний син прийшов до вас і сказав, що хоче покинути школу, оскільки він відчуває, що знову ж таки, він достатньо дорослий, щоб прийняти таке рішення для себе, чи ви боїтеся виправити таку проблему?
Як стати успішним: 5 порад від Патріарха
Понеділок, 04 вересня 2017, 13:00
Блаженніший Святослав (Шевчук) очолив Українську греко-католицьку церкву в 41-річному віці, будучи при цьому наймолодшим єпископом УГКЦ. Під час розмови з Tvoemisto.tvБлаженніший дав кілька порад для молоді, як стати успішними людьми та не зупинятись на досягнутому.
Усе те, що я міг зробити у своєму житті, воно є більше справою і ділом Божим, аніж моїм особистим. Я не відчуваю, що власними зусиллями чогось досягнув. Те, що я є главою Церкви, це є Божий дар, який мені Господь-Бог дав абсолютно незаслужено. Я понині не розумію, чого владики мене, наймолодшого серед них, обрали главою нашої Церкви. Але все ж таки кілька порад, як стати успішною людиною, я би міг дати.
Add a comment100 коротких порад для покращення подружніх стосунків
Субота, 02 вересня 2017, 11:57
Досвідчений консультант з подружніх стосунків Норман Райт пропонує випробувані поради, як повернути романтику і радість до подружнього життя та утримати їх.
1. Зміцнюйте впевненість вашого чоловіка і заохочуйте до діяльности, даючи зрозуміти, що ви його потребуєте і цінуєте.
2. Чоловіки схильні приймати все буквально. Коли ви про щось просите свого чоловіка, починайте зі слів «Зроби будь ласка…» замість «Чи не міг би ти? ..» Він зрозуміє, що ви потребуєте допомоги, а не просто ставите гіпотетичне запитання.
Add a commentЧитати далі: 100 коротких порад для покращення подружніх стосунків
Мирослав Маринович: Українці мають подолати відчуття, що хтось винен у наших бідах
Середа, 23 серпня 2017, 21:37
«Колишньому «Юго-Востоку» час визначитися»
Україна зустрічає 26-й День Незалежності. З парадом, красивими промовами про нескорений народ, проте з втраченими територіями, мільйонами переселенців і нерозумінням, що робити з війною на Донбасі. Вона за три роки так і не була офіційно названа війною.
Міркувати і пропонувати варіанти вирішення проблем, які постали перед державою, - місія авторитетних українців, інтелектуальної еліти нації. З філософом Мирославом Мариновичем «Главком» поспілкувався напередодні річниці головного державного свята. Віце-ректор Українського католицького університету Маринович шість років тому увійшов до ініціативної групи «Першого грудня». Її мета – з допомогою авторитетних мислителів об’єднати українців. Маринович також є засновником першої групи «Міжнародної Амністії» в СРСР (1991 рік), Української асоціації «Міжнародної Амністії» (УАМА), з 1993 до 1998 був головою Національного комітету УАМА.
Add a commentЧитати далі: Мирослав Маринович: Українці мають подолати відчуття, що хтось винен у наших бідах
Більше статей...
Сторінка 16 з 91