Головна

Колонка редактора

Запрошуємо усіх на ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ СІМ’Ї

Вівторок, 03 квітня 2018, 22:35

  

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ СІМ’ Ї

14 березня 2018 р.,

НЦ «Український дім»

Порядок денний

засідання обласної робочої групи по формуванню і реалізації Національної сімейної стратегії в_________________________ області

  1. Визначити дату організаційної зустрічі сімейного руху в області за участі церков, громадських та благодійних організацій даного напрямку
  2. Запланувати проведення обласного сімейного руху
  3. Окреслити календар основних активностей сімейного руху в області
  4. Сформувати обласну групу сімейного руху в месенджері

І.    Організація масових акцій і заходів, скерованих на захист інституції сім’ї.

Add a comment

Читати далі: Запрошуємо усіх на ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ СІМ’Ї

 

ЗАХИСТ СІМЕЙНИХ ЦІННОСТЕЙ

Вівторок, 13 березня 2018, 10:57

Слава Ісусу Христу!

Дорогі наші читачі!

Просимо підписати петиції  НА ЗАХИСТ СІМЕЙНИХ ЦІННОСТЕЙ  за такими посиланнями:


 

 

Add a comment
 

Спогади, що залишаться назавжди

Неділя, 25 лютого 2018, 22:51

Учитель… яке велике значення має для кожного з нас це слово. Це і друг, і мудрий порадник, і вірний наставник. Це людина, котра вкладає у кожного з нас частинку свого щирого та доброго серця. Напевно, кожен із нас пам'ятає свою першу вчительку: уста, що промовляли до нас мудрістю; руки, що хорошими оцінками направляли нас до знань та очі, що вселяли у нас надію на гарне майбутнє. Ким би ми не стали, і куди б нас не закинула доля - завжди від серця й до серця тягнуться невидимі ниточки спогадів про своїх вчителів.

Сьогоднішня наша стаття присвячена Роман Іванні Іванівні - вчительці, котра все своє життя присвятила роботі з дітьми. І хоч, на жаль її уже не має серед нас, та пам’ять про неї залишиться назавжди в серцях її рідних та учеників. Адже недаремно кажуть, що люди, котрі відійшли у вічність, живуть у країні спогадів і залишаються живими доти, доки ми пам’ятаємо про них.

Іванна Іванівна народилася 6 липня 1930 року у селі Любинці Стрийського району Львівської області. Закінчила Стрийське педагогічне училище за спеціальністю «Учитель 1-4 класів», а згодом і Дрогобицький Державний Педагогічний Університет імені І. Франка за спеціальністю «Українська мова та література». Та їй настільки подобалося працювати з дітьми молодшого віку, що вона присвятила всю свою діяльність тільки їм.

Add a comment

Читати далі: Спогади, що залишаться назавжди

   

Привітання пароха о.Ігоря Онишкевича

Понеділок, 01 січня 2018, 14:51

26168549Христос рождається!

Всечесні отці, сестри-служебниці, дорогі парафіяни, доброчинці та наші читачі!

Щиросердечно вітаю Вас з Різдвом Христовим, 2018 роком Божим, Святим Василієм Великим і Богоявленням Господнім. Спаситель наш народився! І хто його у вірі приймає, має захист від ворогів видимих і невидимих. Приймім дитятко сповите в наше серце, приймімо Слово Воплочене, аби повернувся мир українському народові, щоб всі ми були щасливі, здорові та багаті.

Все буде добре, бо з нами Бог!

З повагою та молитвою про Вас, парох о.Ігор Онишкевич

Add a comment
 

Аскольдів карильйон уже готовий /оновлено/

П'ятниця, 13 жовтня 2017, 21:39

m_DSCN4149Дорогі у Христі парафіяни, меценати, жертводавці, люди доброї волі, кияни!

Ділюся з Вами приємною і довгоочікуваною новиною. Ми отримали від пана Хенка з Голландії чергового листа, в якому він сповіщає, що усі дзвони для Аскольдового карильйону уже вилито. Залишилось доналаштувати декілька дзвонів і наприкінці жовтня готові їх відправляти нам.

Попередньо, на початку виконання робіт, ми внесли передоплату 40 тисяч 590 євро. Увесь Аскольдів карильйон, а це – 42 дзвони, коштує 110 тисяч євро. То ж маємо найближчим часом повністю розрахуватись з виробниками.

Add a comment

Читати далі: Аскольдів карильйон уже готовий /оновлено/

   

Сторінка 3 з 9

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/