Головна

Тема номера

Велика П'ятниця (Свята Плащаниця)

П'ятниця, 22 квітня 2011, 09:50

Коротка історія

Використання святої плащаниці в богослужбах Великої п'ят­ниці й суботи так як ми її тепер почитаємо, відносно недавнє, бо має за собою заледве кількасот літ, але своїм походженням вона сягає самої смерті Ісуса Христа. Плащаниця це ніщо інше, як те простирало чи саван, у якому було завинуте мертве Тіло Христа Господа, коли Його покладено до гробу. Східна Церква у відправах Великої п'ятниці й суботи не знала плащаниці майже півтори тисячі літ!

Add a comment

Читати далі: Велика П'ятниця (Свята Плащаниця)

 

З історії мовного регулювання Франції

Середа, 06 квітня 2011, 19:15

Київ — З огляду на посилення русифікації України за рік діяльности Президента Віктора Януковича і підконтрольних йому уряду та парламенту, варто придивитися до мовних політик в інших державах, зокрема і до французької моделі (як це зробили в деяких європейських країнах, зокрема й у нашої сусідки Польщі). Франція — одна з найдавніших європейських держав, порівнянна з Україною в багатьох параметрах. І відмінною від неї багато в чому, хоча б у ставленні до своєї мови.

Add a comment

Читати далі: З історії мовного регулювання Франції

 

Що очікувати від нового Глави УГКЦ?

Середа, 06 квітня 2011, 16:23

Після Інтронізації нового Глави УГКЦ помаленьку починає вщухати медійна буря довкола зміни на Патріаршому Престолі УГКЦ. Але не перестає вщухати інтерес до майбутньої політики Блаженнішого Святослава Шевчука. Для того, щоб привідкрити завісу таємниці у цьому питанні не потрібно шукати прихованих циркулярів, паперів і збирати плітки. Варто звернутися до перших прес-конференцій та інтерв’ю нового Глави УКГЦ. Адже кожен громадський діяч, коли виходить на новий щабель своєї діяльності, прагне дати громаді розуміння власного бачення речей, власної програми. Тому варто спробувати зробити аналіз висловлювань Блаженнішого Святослава.

Add a comment

Читати далі: Що очікувати від нового Глави УГКЦ?

   

Хрещення Руси-України

П'ятниця, 23 липня 2010, 00:20

Дорогі парафіяни!

Великою ласкою Божою є приймати і слухати Блаженнішого Любомира про пам’ять хрещення Руси-України рівноапостольним князем Володимиром. Щиро прошу Вас прийти на святкування і спільну молитву 28 липня 2010 року Божого о 17:00, щоб спільно долучитися до молебню святого рівноапостольного князя Володимира. Прошу парафіяльні служіння, а саме: апостольства молитви, руху подружніх пар, матерів у молитві, парафіяльну службу Карітас, спільноту віри і світла, руху назаритянських родин, церковну раду, церковний притч, катехитичну недільну школу дітей. якнайактивніше прийти участь у цьому молебні.

Add a comment

Читати далі: Хрещення Руси-України

 

З Богом у серці

Субота, 19 червня 2010, 23:27

Дорогі парафіяни, дорогі помічники парафіяльної служби милосердя!

Наша парафіяльна служба «Карітас-Печерськ» вже багато років допомагає ув‘язненим жінкам та їхнім покинутим дітям. Стараннями пані Марти Бліхар, пані Ганни та других волонтерів, ми несемо Христове Євангеліє тим, хто так цього потребує, тим, хто усвідомив свою провину і прагне навернутися до Христа.

Add a comment

Читати далі: З Богом у серці

   

Сторінка 138 з 145

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/