Головна

Пам’яті Йосафати Гордашевської

20 листопада на Аскольдовій Могилі вірні парафіяни просили заступництва у св. Йосафати Гордашевської.

Народжена у Львові, Михайлина (сестра Йосафата) Гордашевська стала першою черницею згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії. Під її керівництвом семеро перших послушниць розпочали свою духовну формацію. Саме сестра Йосафата започаткувала служіння в галузі освіти й охорони здоров'я, також відповідала та курувала відкриття нових місій.

Маленькі парафіяни вшанували пам’ять Йосафати своєю наукою і послухом. Вони прислухались до розповідей про Йосафату, вивчали її життєвий шлях, зацікавлено допитувались про її служіння.

Наші сестри-служебниці згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії від початку становлення парафії були завжди з нами. Опікувались недільною-катехитичною школою, готували наших діток до першої сповіді та торжественного Святого Причастя причатстя – це було і є їхньою головною відповідальністю.

Діти виростають, ідуть у світ з молитвою та любов’ю, яку привили їм сестри.

Сестра Надія започаткувала служіння сестер на Аскольдовій Могилі. Сестра Мар’яна склала вічні обіти у нас.

Ми всі, уся парафія, любимо дорогих сестер-служебниць. Просимо безмежних Божих ласк у їхньому сужінні. Опіки Матері Божої та заступництва самої Йосафати Гордашевської.

http://www.youtube.com/watch?v=lm5T0ctO21g

Матеріал Іллі, «Оранта»

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/