Головна

1 травня 2011 – беатифікація Слуги Божого Івана Павла ІІ. Папа Бенедикт XVI підписав декрет про визнання чуда

У п'ятницю, 14 січня 2011 р., вранці, Папа Бенедикт XVI прийняв на спеціальній аудієнції кардинала Анджело Амато, Префекта Конгрегації в справах святих. Під час зустрічі Святіший Отець підписав декрети, що стосуються деяких беатифікаційних та канонізаційних процесів. Серед них – визнання чуда за заступництвом Слуги Божого Івана Павла ІІ. Йдеться про зцілення від хвороби Паркінсона французької черниці Марі Сімон П'єрр. Як зазначив в інтерв'ю для Радіо Ватикану кардинал Анджело Амато, цей декрет відкриває дорогу до беатифікації Папи Івана Павла ІІ, яка відбудеться в Римі 1 травня 2011 р., в неділю після Пасхи, тобто неділю Божого Милосердя

Інші декрети – це визнання ще двох чудесних зцілень, мучеництва та геройськості чеснот ряду Слуг Божих з різних кінців світу. Між ними – визначний представник італійського суспільного католицтва професор Джузеппе Тоніоло, італійські священик Антоніо Франко та черниця Мати Антонія Марія Верна, німецький священик Франциск Марія від хреста Йоганн Йордан, американський священик Нельсон Бейкер, іспанський підліток Фаустіно Перес-Манґларо та бразильська монахиня Франциска ді Паола. Зворушливою є мученицька смерть 5-ти боснійських черниць з Чернечої родини Дочок Божественної Милосердної Любові, брутально вбитих за віру лише тому, що вони були богопосвяченими особами.

Джерело: Радіо Ватикан

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/