Головна

Дарунок Зарваницькій Божій Матері

У часі всеукраїнської прощі до Зарваниці 18 липня 2010 року Божого парафіяльна родина Ігоря, Ольги і дочки Дарії церкви св.. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі, зробили родинний дарунок - точну копію Зарваницької Богородиці вилиту із бронзи, покриту сріблом із позолоченими коронами.

Ця копія була вручена владиці Тернопільсько-Зборівської архиєпархії Василю Семенюку з надією, що ця ікона буде розміщена у Соборі Зарваницької Богородиці. Також цю ікону побачили і високо оцінили її художнє виконання архієпископ львівський Ігор Возьняк; владика  Йосип Мілян, помічник Київської архиєпархії; владика Ярослав Приріс помічник самбірсько-дрогобицької архиєпархії і владика Миколи Сімкайло Коломийсько-Чернівецької архиєпархії.

Усі високо оцінили художній виконання і рівень роботи. Владика Василь Семенюк поблагословив нашого парафіянина Ігоря з родиною і подякував за такий великий дар. Родина Ігоря має намір виконати кілька таких точних копій. Наступна копія Зарваницької Богородиці буде подарована родиною нашій парафії церкви св.. Миколая Чудотворця  на Аскольдовій Могилі і розміщена у крипті Аскольда.

Щиро молімося за наших добрих парафіян, щоб їхня милостива подяка була прийнята Господом і Господь винагородив своїх вірних слуг.

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/