Головна

Враження дітей з парафії святого Миколая про відпочинку на морі

24 червня 27дітей разом з вихователями, сестрою Анастасією і священиком УГКЦ Олексієм Геником відправилися в подорож на 11 днів. Прямував християнський табір до Херсона в місто Залізний порт, де і знаходиться табір «Примор’я». Там і розташувались діти Аскольда.

Наприкінці подорожі я поспілкувався з друзями, які поділились враженнями про духовний та фізичний відпочинок на морі.

Вертюх Ярослав (9 років): Оскільки я перший раз їхав на море від церкви, мене переповнювало велике зацікавлення, що там буде, як все буде відбуватися. При цьому був дуже радий що мені випала нагода відпочивати в християнському таборі. Ця поїздка навчила мене багато нових пісень, молитись на вервечці. Я з задоволенням слухав цікаві катехизації сестри Анастасії.

Мені дуже сподобалося відвідувати вервечку та Службу Божу. Море було досить тепле та купатися в ньому було класно. Всіх дітей, які їхали на море я не знав тому познайомився з багатьма дітьми. Ми подружились. А щодо пісень, то мені сподобалися пісні: «Дай мені Боже крила» , «Старенький трамвай» та «Зоряне небо».

Старшинський Владислав (10 років): Я був дуже щасливий, що мені випала нагода відвідати церковний табір. Ця поїздка навчила мене любити всіх і все, і при цьому набувати фізичної, духовної сили та зрілості. Кожного дня  я з християнським табором два рази ходив на море. Це і сподобалося мені та деяким моїм друзям. Море було дуже прозоре та тепле, я просто не хотів вилазити з води. Більшість дітей, які їхали на море, я знав, а тих дітей, з якими я вперше побачився завів добрі стосунки. Мені сподобалися пісні: «Ой під вишнею під черешнею» , «Боже мій Боже» і «Моя молитва нехай лине».

Турковський Ілля (9 років): Спочатку мені сказали, що я не їду на море, а згодом повідомили, що звільнилося місце і чи я не хочу поїхати, я погодився. Ця поїздка навчила мене краще плавати, краще грати у футбол, волейбол та ще й навчила мене любити один одного. Найбільше мені сподобалось плавати у чистому морі. Море було прекрасне і плавати в ньому було чудово. На морі я познайомився  з декількома новими друзями. Мені сподобалися піні: «Ой комар на й на мусі оженився», «Стожари».

Андрєєв Олег (11 років): Я був дуже радий, що мене взяли на море і не міг дочекатися коли ми поїдемо. Ця поїздка навчила любити ближніх і ворогів. Все, що відбувалося на морі мені сподобалося і катехизції, і вервечка, і море. Я подружився з декількома хлопцями. А один з них став моїм найкращим другом. Мені дуже сподобалася одна пісня до Блаженної Йосафати Гордашевської «Ласками багата».

Добуш Орест (9 років): Я був дуже радий, коли дізнався, що їду на море разом з дітьми церкви святого Миколая. У мене стала краща віра в Бога, я навчився плавати, гарно грати у футбол. Морем я дуже задоволений, адже навчився гарно плавати, раніше не вмів. Мені сподобався дружній колектив. Усіх дітей, які відпочивали на морі я не знав раніше, але знайшов багато друзів. Мені сподобалися такі пісні, як: «Спільнота», «Тому хто біля тебе», «Люблю Тебе».

5 липня поїзд сполучення Херсон-Київ прибув до столиці, де вже на пероні батьки чекали своїх дітей.

Матеріал та фото Ігоря Качура, «Оранта»

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/