Головна

Нічні чування

Закладається гарна традиція, другий рік, на теплого Миколая, в церкві на Аскольдовій могилі, в контексті парафіяльного свята, проводяться молодіжні чування. Чування – це цікава форма молитви, яка шляхом розважань і коротких канонів й пісень спонукає до глибшого пізнання Бога і самого себе.

Так гарно співпало, що в цьому році травневі чування відбуваються в переддень великого свята – зіслання Святого Духа.

В травні ми особливо згадуємо і благаємо про ласки нашу Матір і заступницю Діву Марію. А також в травні наша парафія згадує блаженну Йосафату Гордашевську, співзасновницю Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії, адже в Києві першою церквою, де почали своє служіння Сестри Служебниці, була саме церква Св. Миколая на Аскольдовій могилі. Вже 16-й рік на нашій парафії трудяться Сестри цього згромадження і в нашому храмі є мощі Блаженної Йосафати. Тому зміст розважань охоплював ці три події.

Чування почались із науки о. Онуфрія у якій він розповів про важливе значення молитви і як потрібно досягнути душевного спокою, адже кожен день нас намагається затягнути у рутину своїх турбот і ми так і забуваємо помолитись, а молитва є джерелом тих духовних сил, що дає нам силу вистоювати у часі спокус. Після науки молодь продовжила чування, кожен із членів спільноти зачитував коротке розважання, після якого виконувався короткий канон або пісня, що спонукали до глибшого занурення у атмосферу чування.

Матеріал та фото Ярослава Павлюка «Оранта»

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/