Головна

Готуймо смачні обіди на власній кухні

Парафіяльна служба милосердя церкви св.. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі від тепер має власну кухню, де готуватимуться смачні гарячі обіди для тих, ким опікується наша церква. У неділю 25 квітня 2010 року Божого після дитячої Служби Божої отець Ігор Онишкевич разом з дітьми освятили кухню.

Кухню спорудили у церковній хатині на пожертви парафіян, жертводавців, фінансової допомоги від громади церкви св. Дженуарія з міста Бенвенто, Італія. Відтепер пані Марія, яка постійно готує смачні обіди для опікуваних, не тратитиме зусиль на дорогу, відтепер вона на місці зможе з легкістю готувати для діток. Наша кухня обладнана усім необхідним – морозильною камерою, холодильником, плитою, витяжкою.

Матеріал та фото Ярослава Павлюка, «Оранта»

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/