Головна

СЕРЦЯ ЛІКУЄ ЛЮБОВ!

DDDD27B6-30A2-41D9-82E9-EF67FFE93DB5Наприкінці року  разом із капеланом ради Лицарів Колумба на Аскольдовій Могилі отцем Анатолієм Теслею, із благословення пароха церкви святого Миколая Мирлікійських чудотворця о. Ігоря Онишкевича, ми відвідали недужих парафіян нашого храму.

Кожен дім, поріг якого ми переступали, відразу наповнювався атмосферою світла, радості та любові. Дивно, але щоразу разу чергові відвідини, вже здавалося б добре знайомих, навіть рідних для нас людей, дарують нові  відкриття! Усвідомлюєш, що це не є звичайні, «планові візити ввічливості», а реальне месійне служіння, яке власне і робить нас мирян справжніми християнами. Тільки жертвуючи набуваєш.

Обличчя гостинних людей, як тільки ми заходили до їхніх помешкань, осяювали щирі, теплі посмішки. Ми  бачимо як на нас чекають і розуміємо, як важливо людям знати, що за них пам‘ятають, ними опікуються, їх люблять.

Спільна молитва тільки підсилювала відчуття Божої присутності й любові. Отець Анатолій приділяв знеможеним та їхнім рідним таїнство сповіді, причащав Христових таїн, помазував єлеєм.

Окрім спілкування ми дарували людям продуктові наборі зібрані на пожертви братів-лицарів.

Дякуємо всім жертводавцям за  підтримку!

Величезна подяка брату Миколі Дмитровському за комплектування продуктів.

«Віра без діл мертва». Забезпечувати рідних, піклуватися про них - обов’язок чоловіка. Чоловіки не мають права забувати про дітей, дружин, родини. Однак допомагаючи тим, хто потребує, дбаючи про ближнього, відкладаючи у бік власні клопоти, ми можемо сподіватися на зустріч із живим Богом.

І я безмежно дякую Господу, чесним отцям і братам-лицарям за можливість пережити неоцінений, практичний досвід, без якого направду вже не уявляю свого життя.

Спеціально для «Оранти», Олександр Пастухов

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/