Головна

Глава УГКЦ: «Від того, скільки сьогодні молодіжного простору в наших парафіях, залежить, скільки завтра ми будемо мати вірних»

glavcom1У парафії на багато чого звертають увагу: на дах, що протікає, на світильники, які треба замінити на нові, звертають увагу на лавки, які недостатньо м’які і їх треба замінити на м’якші... А ось на молоду людину, з її проблемами, питаннями, сумнівами щодо віри, з її кризовими моментами часом ніхто не звертає уваги.

Таку думку висловив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав в онлайн-спілкуванні з молоддю під час фестивалю «Вітер На-Дії».

«Дуже важливо, що при кожній нашій парафії існувало молодіжне душпастирство. Ми часто говоримо про те, що кожна наша парафія має мати молодіжний простір, – наголосив Предстоятель УГКЦ. – Багато разів я помічав, що наша молодь почувається неважливою в парафії».

«Тому заохочую, аби в кожній парафії були молодіжні простори. Знаю, якщо нашій молоді створити простір, вона сама уміє його організувати. Хотів би, щоб ми розуміли: від того, скільки сьогодні молодіжного простору в наших парафіях, залежить, скільки ми будемо мати вірних завтра», – вважає Блаженніший Святослав.

За його словами, в УГКЦ хочуть, аби церковна традиція була цікавою і трендовою для молоді. «Мене вчили, що кожних сім років змінюється культура. І часом нам потрібно по-новому інтерпретувати, по-новому пояснювати молодим людям те, що, можливо, старшим видається само собою зрозумілим», – сказав Глава Церкви.

«Хто знає мову сучасноі? молоді, мову жестів, мову молодіжних звичаі?в? Хто краще орієнтується в молодіжніи? культурі, як не ви – молоді дівчата і хлопці. Будьте духовними перекладачами, які зможуть перекласти духовнии? скарб культури нашоі? Церкви на сучасну молодіжну мову вашого міста, вашоі? краі?ни!» – закликав Блаженніший Святослав.

Департамент інформації УГКЦ

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=MrxSg2FRkkE&feature=emb_logo

джерело: http://news.ugcc.ua/

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/