Головна

Шахові фінальні партії - 28-го червня

514504_oУ Києві на відкритому повітрі майданчика парку «Аскольдова могила» біля каплички Святого Миколая цими днями триває XI шаховий турнір серед школярів пам'яті Аскольда Миколая.

Щонеділі школярі збираються на відбіркові змагання, аби визначити найкращих. 14-го та 21- го червня відбулися півфінали за участі 43-ох учнів. По 5 найкращих гравців кожного з півфіналів і 2 додатково запрошені за відповідними показниками матимуть змогу найближчої неділі, 28-го червня, у День Конституції України, позмагатися за титул найкращого шахіста столиці та вибороти призовий фонд, що складає загалом 20 000 гривень.

Зазначимо, що змагання відбуваються за участі та допомоги української греко-католицької церкви, парафіяльного благодійного фонду «Карітас-Печерськ», за фінансової допомоги родини адвоката Владислава Новікова, за підтримки Міжрегіональної академії управління персоналом, спортивного клубу «Інтелект, краса, сила столиці України», Київської шахової федерації.

Незмінними є для всіх змагань з шахів серед учнівської та студентської молоді столиці головний суддя Іван Захарчук і головний секретар Олександр Рибченко. Приємним сюрпризом для всіх стала присутність на змаганнях Кирила Шевченка, київського шахіста, котрий є наймолодшим у Європі міжнародним гросмейстером, він прийшов підтримати молодшого брата Матвія -учасника змагань. Підтримали юних шахістів і побажали їм успішного турніру віце-президент Київської шахової федерації, гросмейстер Артур Фролов і начальник київського міського відділення комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти та науки України Сергій Бобровник.

Назар Круглий, газета «Спортивка» № 68-69

Фото, Ірина Міняйло, Аскольдова Мистецька Ініціатива

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/