Головна

8 років візиту Папи Івана Павла ІІ

8 років тому, нашу церкву відвідав Його Святість Іван Павло ІІ. У цей день парафіяни церкви св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі молились за прославу Святішого. Отець Анатолій Тесля відправив Святу Літургію пам'яті Папи Павла ІІ.

Візит Папи Івана Павла ІІ і молитву перед копією Чудотворної Ікони Зарваницької Божої Матері у церкві св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі пам'ятатиме кожен наш парафіянин і віруючий УГКЦ. З візитом Папи Івана Павлі ІІ наша церква утвердилась, зросла, укріпилась вірою і збагатилася милосердям та любов'ю до Бога.

Довідка «Оранти»

Патріарх УГКЦ Блаженніший Любомир (Гузар): «Бачите, коли був Іван Павло, тут в Києві також страх був великий, що будуть якісь протистояння, будуть якісь акції проти, що не здійснилося.». Торкаючись теми релігійного протистояння в країні, Глава УГКЦ зауважив: «Мені здається, що у нас є замало бажання, щоб ми були єдиними. Єдність не передбачає, що ми маємо бути однаковими, як вимуштруване військо. Єдність - це є свобода. І це є трагедія не тільки у нас в Україні, але й в усьому світі, що нема абсолютного бажання єдності».

За матеріалами: http://ua.proua.com/

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/