Головна

ТЕПЛИЙ МИКОЛАЙ НА АСКОЛЬДОВІЙ МОГИЛІ

24 травня 2015 р. у рамках святкування Теплого Миколая (свята Перенесення мощів св. Миколая Чудотворця) – храмового свята церкви св. Миколая на Аскольдовій могилі та приуроченого до нього мистецького заходу – фестивалю-конкурсу духовної пісні «Аскольдів глас», на Аскольдовій могилі відбудеться концерт за участю всіма улюбленого парафіяльного хору «Аскольд», народної артистки України Ірини Даць та популярного рок-гурту «НеМо».

Приємно відзначити, що всі шановні учасники концерту – це довголітні парафіяни церкви св.  Миколая Мирликійського на Аскольдовій могилі, патріоти в житті й творчості. Так, гурт «НеМо», який вже не один раз підтримував українських воїнів на передовій, на другий день після концерту, в понеділок 25 травня вирушає з концертами та допомогою бійцям в зону АТО на Луганщині.

Захід розпочнеться о 14:00, після дитячої Служби Божої біля храму св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій могилі. Вхід вільний.

Запрошуємо всіх охочих розділити з нами свято нашої парафії.

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/