Головна

Притча про троянду (4 вересня)

Одного разу чоловік посадив троянду, яку дбайливо доглядав і поливав. Оглядаючи її він побачив пуп’янок, який мав скоро розпуститися. Також помітив на стеблі шпичаки і подумав: «як з рослини з безліччю колючих шпичаків може вирости гарна квітка». Засмучений цією думкою він перестав поливати троянду і квітки загинула не встигнувши розквітнути.

 

У глибині кожної душі є троянда. Всі божественні якості ми одержуємо при народжені, і вони ростуть зі шпичаків наших помилок. Багато хто дивиться тільки на себе і бачить тільки ці шпичаки, дефекти. Ми впадаємо у відчай думаючи, що з нас нічого доброго не вийде.

Одна з найвеличніших винагород, якою може володіти людина, - це спроможність пробитися крізь колючки і шпичаки іншого і знайти в ньому троянду. Це одна з якостей любові. І якщо показати людям троянду, що виростає в їхньому серці, вона буде квітнути повсякчас.

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/